středa, 30 červenec 2014 17:00

Kryštof Kemp sklízí nadšení

Napsal(a)
Kryštof Kemp 2014 Kryštof Kemp 2014 www.krystofkemp.cz

Přední česká skupina Kryštof odehrála třetí ze svých sedmi festivalových koncertů. Tentokrát se Kryštof Kemp zastavil v letním amfiteátru v Lokti nad Ohří a jeho pohodová rodinná nálada opět sklidila nadšení.

Vůbec nejrychleji vyprodaný koncert z jejich letní tour se uskutečnil 26. července za účasti interpretů jako Lenny, Nebe, Mňága a Žďorp a Marka Ztraceného, který definitivně v programu nahradil nešťastně zraněného Michala Hrůzu. Celý festival byl ukončen bezmála dvouhodinovou show skupiny Kryštof.

Kryštof Kemp je jednodenní zážitkový hudební festival s kapelou Kryštof a jejich kamarády v sedmi přírodních amfiteátrech. Kromě koncertů ve speciálním akustickém pojetí se můžou fanoušci těšit na parádní doprovodný program organizovaný jednotlivými členy kapely. Kempy tak nabízejí příjemné prostředí plné nezvyklých setkání, přátelskou, až rodinnou atmosféru a zábavu pro všechny generace.

Kempy zatím proběhly v Náměšti na Hané, Hukvaldech a Lokti nad Ohří. Dalšími zastávkami jsou definitivně vyprodané kempy 2. 8. Mikulov, 9. 8. Konopiště a 16. 8. Svojšice u Přelouče. Máte-li zájem zúčastnit se Kryštof Kempu, máte ještě možnost navštívit poslední ze zastávek, a to 30. 8. plzeňský Lochotín. Před plzeňským kempem máte možnost vidět skupinu Kryštof také na vizovickém Trnkobraní konajícím se 23. 8. (ve 12 h) nebo na oslavě 20. výročí festivalu Rock for People v ten samý den v Českém Brodě (22:20).

Nepropásněte vidět naposledy skupinu Kryštof před jejich ohlášenou roční pauzou.

Další články

 • Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu

  Pátý ročník Metronome Prague, největšího pražského festivalu hudby a umění, který bude probíhat 19. a 20. června, může hrdě oznámit jméno první zahraniční kapely. Na pražském Výstavišti zahraje skupina Underworld, která tento týden vydává své desáté studiové album Drift Songs. Show, která bude nové album propagovat, by měla být neopakovatelná a největší, jakou kdy Underworld předvedli.

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

 • Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019 Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019

  Pondělní večer patřil v Lucerna Music Baru tradičnímu podzimnímu koncertu Kamila Střihavky a jeho doprovodné kapely Leaders! .

 • Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem

  Tradiční Mikulášská s kapelou The Tap Tap se letos uskuteční již tento týden a na novém místě, než jsem zvyklí.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };