Kryštof Kemp sklízí nadšení

Přední česká skupina Kryštof odehrála třetí ze svých sedmi festivalových koncertů. Tentokrát se Kryštof Kemp zastavil v letním amfiteátru v Lokti nad Ohří a jeho pohodová rodinná nálada opět sklidila nadšení.

Kryštof Kemp 2014 Kryštof Kemp 2014 www.krystofkemp.cz

Vůbec nejrychleji vyprodaný koncert z jejich letní tour se uskutečnil 26. července za účasti interpretů jako Lenny, Nebe, Mňága a Žďorp a Marka Ztraceného, který definitivně v programu nahradil nešťastně zraněného Michala Hrůzu. Celý festival byl ukončen bezmála dvouhodinovou show skupiny Kryštof.

Kryštof Kemp je jednodenní zážitkový hudební festival s kapelou Kryštof a jejich kamarády v sedmi přírodních amfiteátrech. Kromě koncertů ve speciálním akustickém pojetí se můžou fanoušci těšit na parádní doprovodný program organizovaný jednotlivými členy kapely. Kempy tak nabízejí příjemné prostředí plné nezvyklých setkání, přátelskou, až rodinnou atmosféru a zábavu pro všechny generace.

Kempy zatím proběhly v Náměšti na Hané, Hukvaldech a Lokti nad Ohří. Dalšími zastávkami jsou definitivně vyprodané kempy 2. 8. Mikulov, 9. 8. Konopiště a 16. 8. Svojšice u Přelouče. Máte-li zájem zúčastnit se Kryštof Kempu, máte ještě možnost navštívit poslední ze zastávek, a to 30. 8. plzeňský Lochotín. Před plzeňským kempem máte možnost vidět skupinu Kryštof také na vizovickém Trnkobraní konajícím se 23. 8. (ve 12 h) nebo na oslavě 20. výročí festivalu Rock for People v ten samý den v Českém Brodě (22:20).

Nepropásněte vidět naposledy skupinu Kryštof před jejich ohlášenou roční pauzou.

Napsal(a):

Zanechat komentář