Kryštof vydává po třech letech konečně nové album Inzerát

Kapela Kryštof se po třech letech vrací na scénu s novým albem Inzerát. Desku avizovala stejnojmenným singlem. Špatnou zprávou pro fanoušky je, že si na album ještě počkají. Vyjde až v polovině října.

Kapela Kryštof Kapela Kryštof Zdroj: krystof.net

Zdá se, že se kapela Kryštof vyžívá v symbolismu. Producenta desky totiž našla také přes inzerát. Jestli to ale byla dobrá volba, se uvidí až na podzim.

Desku, která vznikla pod dohledem Yarona Fuchse (spolupracoval např. s Bobem Dylanem, Herbie Hancockem, Aniie Lennox, Mobym), kapela kompletně celou nahrála začátkem května v newyorském studiu Sono. Mastering si vzal na starost Ted Jensen. Je celkem zbytečné vyjmenovávat všechna zvučná jména, se kterými Jensen spolupracoval. Z nejznámějších to jsou namátkou třeba Coldplay, Muse, Green Day, Goldfrapp a Norah Jones.

 

 

K novému hitu Inzerát už kapela stačila natočit videoklip, ve kterém si zahrála i herečka Linda Rybová. Děj videoklipu se odehrává v bývalém vojenském areálu v Milovicích a nic v něm není nemožné. Režisér Radek Karko z Lip Production dopřál frontmanovi kapely různé požitky. A tak Krajčo chodí po stěnách, visí ze stropu a pohybuje se v pokojích, které jsou prorostlé stromy.

Napsal(a):

Zanechat komentář