Zpěvačka P!nk vystoupí v květnu v Praze Doporučený

Držitelka tří cen Grammy, zpěvačka, skladatelka a jedna z nevýraznějších ikon současné pop kutury vystoupí v květnu v Praze v rámci svého evropského turné Truth About Love Tour.

P!nk P!nk Zdroj: Live Nation

Do Česka se P!nk (vlastním jménem Alecia Beth Mooreová) vrací po třech letech. Vystoupí, stejně jako tehdy, v pražské O2 areně, a to 10. května 2013. Vstupenky na koncert budou v běžném prodeji od 1. října. Na turné se P!nk vydává se svým novým albem The Truth About Love, které se ihned po vydání vyšvihlo celosvětově na první místo žebříčku iTunes. 

První sigl desky Blow Me (One Last Kiss) se stal jednou z nejúspěšnějších a nejhranějších skladeb v britských rádiích, a získal tak status nejprodávanějšího siglu, který kdy P!nk v Anglii vydala. Na vzniku alba se podílel producent Greg Kurtin, který spolupracoval například s Red Hot Chili Peppers nebo Lily Allen. Na seznam spolupracovníků se zařadili ale rovněž Max Martin, Shellback, Billy Mann a Butch Walker.

 

 

Od vydání své debutové desky v roce 2000 vydala P!nk sedm alb, kterých se prodalo přes 40 milionů kusů. Dále se může pyšnit 65 miliony prodaných singlů (z toho bylo přibližně 20 milionů digitálních verzí) a jedním milionem prodaných DVD. Patnáct jejích singlů navíc dosáhlo první příčky hitparád minimálně v jedné a více zemích.

Zpěvaččino turné Funhouse z roku 2009 a Summer Carnival z roku 2010, která zahrnovala 149 koncertů po celém světě, zhlédlo přibližně 2,9 milionů fanoušků, včetně těch v České republice, kde P!nk během turné také vystoupila.

Další informace

  • Název akce: P!nk - Truth About Love Tour
  • Datum: pátek, 10 květen 2013
  • Místo: PrahaO2 arena
  • Cena: 1090 - 1790 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář