Na další desku jsem už moc starý, říká Ozzy Osbourne

Blíží se poslední turné legendárních Black Sabbath, jedné ze zakládajících metalových skupin. Zpěvák Ozzy Osbourne se v několika rozhovorech zmínil, proč je toto turné poslední a jak se stalo, že další deska nakonec nebude.

Sabbath už další desku nenahrají. Prý už jsou staří Sabbath už další desku nenahrají. Prý už jsou staří Zdroj: Oficiální facebook profil Ozzyho Osbourna

Kapelu Black Sabbath není snad potřeba vůbec představovat. Tito heavy metaloví velikáni z Británie totiž dosáhli takového úspěchu, že za sebou strhli celou metalovou lavinu. Zpěvák Ozzy Osbourne, jeden ze zakládajících členů, nedávno pohovořil o tom, proč je deska 13 z roku 2013 posledním albem skupiny.

„Po Třináctce jsme chtěli udělat ještě jedno album. Ale mně bude už 67. Zabralo by nám to tři nebo čtyři roky, než bychom napsali nový materiál a nahráli jej. Proto jsme se rozhodli, že odehrajeme jen poslední rozlučkové turné. Bude to lepší, než kdybychom za pár let vydali svou poslední desku, co by třeba nestála za nic," svěřuje se s myšlenkami Ozzy.

„Tohle je naprostý konec Black Sabbath, věřte mi. Za chvíli oslavím 67. narozeniny a myslím, že je načase to ukončit," vysvětluje dále a dodává, že to rozhodně nemusí znamenat konec hudební dráhy jednotlivých členů.

Těšit se tak budeme moci na různá hostování na koncertech jiných muzikantů a další pikantnosti. Je však třeba uznat, že pánové si po téměř padesátileté kariéře odpočinek jistě zaslouží.

Jejich poslední deska s názvem 13 vyšla před dvěma lety a okamžitě se umístila na prvních příčkách všemožných hudebních žebříčků. V rámci turné k propagaci tohoto alba se kapela zastavila i v Čechách, kde zahrála před našlapanou O2 arenou. Na stejném místě Sabbati zahrají i 30. června 2016 během zmíněného rozlučkového turné. Máte už lístek?

Napsal(a):

Zanechat komentář