pátek, 07 březen 2014 17:00

Nocturnal Breed představují první materiál z alba Napalm Nights Doporučený

Napsal(a)
Nocturnal Breed Nocturnal Breed metalrecusants.com

Norští black-thrash metaloví veteráni Nocturnal Breed vydávají po sedmi letech nové album a k poslechu nabízejí první song jako ukázku materiálu, který si pro novou desku připravili.

Jméno Nocturnal Breed může sice na první pohled pro nezasvěceného metalového posluchače znít jako název lokální thrashové rubačky, ovšem při hlubším prozkoumání bývalého lineupu se objeví známá jména. Kapelou Nocturnal Breed prošli rozliční členové blackových veličin, jako jsou Dimmu Borgir, Satyricon, Gehenna nebo Aeternus. Po sedmi letech vydávají Nocturnal Breed další řadové album Napalm Nights, na kterém znovu spojili svoje síly s kytaristou I. Maztorem. Aby však nebylo black metalových veličin málo, na desce hostuje krom původního kytaristy E. A. Rattleheada také samotný Nocturno Culto ze slovutných Darkthrone.

Jak je možné slyšet v písni Cursed Beyond Recognition, pánové se nepouští do žádných experimentů a nekompromisně si razí cestu vyváženou kombinací thrashe a black metalu, ovšem s moderním zvukem, který na thrashové scéně není zase uplným standardem jako v ostatních metalových odvětvích.

 

 

Album vychází pod labelem Agonia 11. března v různých edicích CD nosičů a vinylů, které je možno vidět ve videu výše. Na albu se bude nacházet 10 tracků řízného thrash metalu ze staré školy s legendární norskou blackovou příchutí. 

Nocturnal Breed - Napalm NightsNapalm Nights, přebal alba
Datum vydání:
11.března 2014
Formát: CD
Vydavatel: Agonia Records
Seznam skladeb:

1 - The Devil Swept The Ruins 
2 - Speedkrieg 
3 - Cursed Beyond Recognition 
4 - The Bitch of Buchenwald 
5 - Napalm Nights 
6 - Thrashiac 
7 - Dawn Campaign... Flamethrower Ridge 
8 - Under The whip 
9 - Dragging The Priests 
10 - Krigshisser 

Další články

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně

  Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně. Očekávaný čas akcí a slev je tady. Pokud hledáte nová sluchátka nebo reproduktory, nastává ideální doba ke koupi. Vybíráme pro vás momentálně ty nejzajímavější kousky od Mobil Pohotovosti. Z čeho můžete vybírat?

 • Iron Maiden v červenci zahrají v Praze Iron Maiden v červenci zahrají v Praze

  Britští heavymetaloví velikáni Iron Maiden se znovu vrátí do Prahy. V červenci příštího roku vystoupí na stadionu Sinobo ve Vršovicích. Jako předskokany s sebou přivezou skupiny Airbourne a Lord of the Lost.

 • Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny

  Jedna z největších rockových kapel historie se vydala na své (další) rozlučkové turné a v jeho rámci ji cesta podruhé zavede i do Prahy. Zatímco letošní vystoupení se odehrálo v Edenu, 1. července příštího roku se představí v O2 areně.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };