Nové CD Kryštof si můžete poslechnout zdarma ještě před vydáním

Tuzemská kapela, která se poslední rok neobjevovala na veřejnosti, nekoncertovala, pouze se věnovala natáčení svého nového alba, připravila pro své fanoušky opravdovou laskominu.

Inzerát od Kryštofa bude na pultech již 15. října Inzerát od Kryštofa bude na pultech již 15. října Zdroj: Universal Music

Kryštof, kapela kolem frontmana Richarda Krajča, své CD Inzerát posílá na pulty obchodů v pondělí 15. října, ale už od pátku, tedy o tři dny dříve, si ho můžete poslechnout zcela zdarma. Ve spolupráci s největší česko-slovenskou hudební databází MusicJet tedy nabízí vydavatel desky (Universal Music) nevídanou (v tomto případě spíše neslýchanou) věc.

Postačí k tomu jen registrace na stránkách MusicJet, která je snadná a navíc se lze registrovat i z Facebooku a poslouchat též v off-line režimu. Toto vše lze také využívat i na chytrém telefonu za pomoci stažené aplikace z mobilní verze MusicJetu.

 

 

MusicJet užívá přes 200 tisíc posluchačů. PC verze je v základním režimu zdarma, pro mobilní telefony je sice zpoplatněna, ale vyzkoušet ji může každý zdarma. V databázi nalezne uživatel milióny písní od tuzemských i zahraničních hudebníků, stejně jako od velkých i malých vydavatelství. 

Napsal(a):

Zanechat komentář