středa, 01 duben 2015 17:00

Powerwolf se pochlubili obalem připravované desky Blessed & Possessed

Napsal(a)
Powerwolf ukázali přebal plánovaného alba Powerwolf ukázali přebal plánovaného alba Zdroj: Powerwolf.net

Německo-rumunská skupina Powerwolf, která v posledních letech doslova láme rekordy ve šplhání na pomyslném žebříčku popularity, tráví poslední měsíce prací na nové desce. Nedávno vypustili mezi fanoušky pár zpráv o tom, jak se jim ve studiu daří, a ukázali již hotový přebal plánovaného alba.

Zpráva, že oblíbená kapela Powerwolf nahrává novou desku, není v metalovém světě již žádnou novinkou. Přesto však s napětím očekáváme, s čím tato originální smečka příjde tentokrát. Minulý týden kapela ukázala, jak bude vypadat přebal tohoto alba. To ponese název Blessed & Possessed a za celou grafiku a zpracování je jako obvykle zodpovědný kytarista Matthew Greywolf

Samotné album by mělo vyjít v červenci tohoto roku a kapela jej nahrává ve studiích v Německu (Kohlekeller studio, Studio Greywolf) a ve Švédsku (Studio Fredman, Göthenburg).

A protože samotní Powerwolf mnohokrát prohlásili, jak rádi mají Českou republiku a hraní zde, málokoho překvapí, že nás poctí svou přítomností na vizovickém festivalu Masters of Rock. Pro ten letos plánují unikátní show. Čeští metalheads tak budou mít možnost zúčastnit se jednoho z prvních koncertů hned po vydání desky a oslavit tak s kapelou její další hudební počin.

Přebal nového alba skupiny Powerwolf, Zdroj: Archiv skupiny Powerwolf

„Těšíme se, až se vrátíme na české Masters of Rock v roce 2015. Tentokrát s sebou přivezeme naší metalovou mši v plné délce, jako vrchol sobotního večera,“ napsali Powerwolf na své facebookové stránce. Nezbývá tedy, než držet Powerwolf palce a 11. července 2015 vyrazit pod proslulý nápis Ronnie James Dio Stage do Vizovic. 

 

Další články

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně

  Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně. Očekávaný čas akcí a slev je tady. Pokud hledáte nová sluchátka nebo reproduktory, nastává ideální doba ke koupi. Vybíráme pro vás momentálně ty nejzajímavější kousky od Mobil Pohotovosti. Z čeho můžete vybírat?

 • Iron Maiden v červenci zahrají v Praze Iron Maiden v červenci zahrají v Praze

  Britští heavymetaloví velikáni Iron Maiden se znovu vrátí do Prahy. V červenci příštího roku vystoupí na stadionu Sinobo ve Vršovicích. Jako předskokany s sebou přivezou skupiny Airbourne a Lord of the Lost.

 • Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny

  Jedna z největších rockových kapel historie se vydala na své (další) rozlučkové turné a v jeho rámci ji cesta podruhé zavede i do Prahy. Zatímco letošní vystoupení se odehrálo v Edenu, 1. července příštího roku se představí v O2 areně.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };