Powerwolf se pochlubili obalem připravované desky Blessed & Possessed

Německo-rumunská skupina Powerwolf, která v posledních letech doslova láme rekordy ve šplhání na pomyslném žebříčku popularity, tráví poslední měsíce prací na nové desce. Nedávno vypustili mezi fanoušky pár zpráv o tom, jak se jim ve studiu daří, a ukázali již hotový přebal plánovaného alba.

Powerwolf ukázali přebal plánovaného alba Powerwolf ukázali přebal plánovaného alba Zdroj: Powerwolf.net

Zpráva, že oblíbená kapela Powerwolf nahrává novou desku, není v metalovém světě již žádnou novinkou. Přesto však s napětím očekáváme, s čím tato originální smečka příjde tentokrát. Minulý týden kapela ukázala, jak bude vypadat přebal tohoto alba. To ponese název Blessed & Possessed a za celou grafiku a zpracování je jako obvykle zodpovědný kytarista Matthew Greywolf

Samotné album by mělo vyjít v červenci tohoto roku a kapela jej nahrává ve studiích v Německu (Kohlekeller studio, Studio Greywolf) a ve Švédsku (Studio Fredman, Göthenburg).

A protože samotní Powerwolf mnohokrát prohlásili, jak rádi mají Českou republiku a hraní zde, málokoho překvapí, že nás poctí svou přítomností na vizovickém festivalu Masters of Rock. Pro ten letos plánují unikátní show. Čeští metalheads tak budou mít možnost zúčastnit se jednoho z prvních koncertů hned po vydání desky a oslavit tak s kapelou její další hudební počin.

Přebal nového alba skupiny Powerwolf, Zdroj: Archiv skupiny Powerwolf

„Těšíme se, až se vrátíme na české Masters of Rock v roce 2015. Tentokrát s sebou přivezeme naší metalovou mši v plné délce, jako vrchol sobotního večera,“ napsali Powerwolf na své facebookové stránce. Nezbývá tedy, než držet Powerwolf palce a 11. července 2015 vyrazit pod proslulý nápis Ronnie James Dio Stage do Vizovic. 

 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

  Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 • System of a Down po třech letech vystoupí v Praze

  System of a Down sice nové písně neskládají, na svoje fanoušky přesto nezapomínají. V příštím roce se vydají na evropské turné, v rámci kterého zahrají na několika samostatných vystoupení a zavítají na proslulé festivaly.

 • Harlej vydává nový klip a jede na turné s Komunálem

  Skupinu Harlej čekají příští rok oslavy čtvrt století existence. Předtím se chystá do studia, kde se pustí do nahrávání nové řadovky, ze které vypustila první ochutnávku v podobě klipu Nejsem zklamanej. Nejdřív ale vyrazí na společné turné s kapelou Komunál.

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Na festivalech Airbourne hrají ve stále prestižnějších časech. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

Další podobné články