Rammstein oslaví 21 let speciální edicí a příští rok zahrají na festivalech

Celosvětově nejslavnější německá kapela Rammstein letos oslaví 21 let od svého vzniku. Při této příležitosti vydá speciální Vinyl Box Set, který shrne jejich veleúspěšnou kariéru. Výběr tak doplní před měsícem vydané DVD In Amerika.

Rammstein - Vinyl Box Set Rammstein - Vinyl Box Set Zdroj: www.rammstein.de

 Bude se jednat o vinyl box, který ponese symbolický název XXI - The Vinyl Box Set a bude obsahovat celkem 14 těžkých vinylů. Limitovaný box bude obsahovat šest vinylů se všemi řadovými alby - Herzeleid, Sehnsucht, Mutter, Reise Reise, Rosenrot a Liebe ist fur Alle Da. Jako třešnička na dortu bude pro fanoušky sedmý vinyl Raritäten, který bude obsahovat raritní materiál jenž doposud nevyšel na žádné řadové desce, ale pouze na některých singlech či výběrech. Fanoušci tak budou mít příležitost si poslechnout více jak osmnáct let staré písně jako Kokain, Wilder Wien nebo píseň Los ve verzi full Band version.

 

 

Navíc všechny desky budou nově remasterované dvorním producentem kapely Jacobem Hellnerem a inženýrem Svanem Forsbackem. Každá deska bude mít svůj původní obal, ale uvnitř budou skrývat obohacený booklet. Výjimečnost tohoto boxu bude také v tom, že jednotlivé desky nepůjde koupit samostatně a půjde tak o čistě sběratelskou záležitost.

Kapela Rammstein tímto plní sen svých fanoušků, kteří si budou moci vyslechnout svou ikonu na stále populárnějším médiu, které se v současné chvíli vrací na pulty obchodů. Komplet XXI - The Vinyl Box Set vyjde pod hlavičkou vydavatelství Universal Music 4. prosince 2015 v ceně  okolo 9200 Kč. 

A aby toho nebylo pro peněženky fanoušků málo, Rammstein oznámili na rok 2016 zatím 8 koncertů v rámci evropských festivalů a další zastávky by měly časem přibývat. Dle uveřejněných informací Rammstein zahrají na prozatím těchto letních festivalech:

AT / VIENNA / Rock in Vienna / 03.-05.06.16 /
CH / LUCERNE / Allmend Rockt / 04.06.16 /
GB / DONNINGTON / Download / 10.06.16 /
FR / PARIS / Download / 12.06.16 /
DK / ODENSE / Tinderbox / 23.-25.06.16 /
DE / SCHEESSEL / Hurricane / 24.-26.06.16 /
DE / TUTTLINGEN / Southside / 24.-26.06.16 /
BE / WERCHTER / Rock Werchter / 01.07.16 /

Pro českého fanouška bude nejspíše nejlákavější a nejdostupnější Vídeň, kde seznam interpretů doplňují také Iron Maiden.

    

 

Napsal(a):

Zanechat komentář