pátek, 16 listopad 2012 04:15

Roxy zlevnilo vstupenky na show Dirtyphonics Live

Napsal(a)
Dirtyphonics Live Dirtyphonics Live Zdroj: Roxy, Foto: Martin Vondra

Už jen pár hodin zbývá do představení francouzských Dirtyphonics Live, kteří jsou považováni za ztělesnění toho, jak by mělo vypadat moderní pojetí drum’n‘bass. A Roxy se rozhodlo pro návštěvníky slevit.

 

„Milí přátelé a fanoušci Roxy a Dirtyphonics, registrujeme vaše námitky na cenu vstupenek show Dirtyphonics Live a vzhledem k tomu, jak důležité pro nás vaše názory a reakce jsou, rozhodli jsme se vám vyjít vstříc snížením cen,“ stojí v tiskovém prohlášení klubu.

 


 

Vstupenky jsou tedy po slevě k mání v předprodeji za tři stovky a poplatky, na místě pak za čtyři sta. Ti, kteří si zakoupili vstupenky za původní cenu, dostanou kompenzaci v podobě drinků zdarma. Samotný koncert odstartuje už v pátek 16. listopadu v pražském klubu Roxy.

Další články

 • Iron Maiden v červenci zahrají v Praze Iron Maiden v červenci zahrají v Praze

  Britští heavymetaloví velikáni Iron Maiden se znovu vrátí do Prahy. V červenci příštího roku vystoupí na stadionu Sinobo ve Vršovicích. Jako předskokany s sebou přivezou skupiny Airbourne a Lord of the Lost.

 • Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

  Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Na festivalech Airbourne hrají ve stále prestižnějších časech. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu

  Našlapané Švédské trio Dirty Loops míří do Českých končin! Skvěle seřízenými groovy, dokonale tepající basou, typickými „dirty“ harmoniemi a excentrickými falzety se můžete nechat omámit v Brně 8. října od 20:00 v klubu Sono nebo o den později v Praze 9. října od 19:00 v Roxy.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };