Smash Up v Chapeau Rouge představí nováčka

8. listopadu se v Praze již po několikáté uskuteční Smash Up, velký mejdan, který pořádají Hiffi a Jacob z kapely Skyline. Listopadovou noc zpestří pražská partička Monna.

Monna Monna Zdroj: archív kapely

 

Smash Up je rezidentní nocí, kterou má na svědomí dvojice Hiffi a MC Jacob, působící v úspěšné kapele Skyline.  Následující porce jejich electro/dubstep/drum'n'bassového večera bude zpestřena o vystoupení nové kapely Monna, která zde představí mimo jiné i nový singl 13 Minutes. Když v rádiích zaslechnete tuto skladbu, můžete nabýt dojmu, že se jedná o zahraničního interpreta. Jenže chyba lávky. Monna je tuzemská kapela, která zahraničně pouze zní, a to zejména díky snadno rozpoznatelnému hlasu zpěvačky Dany Yousifové a díky projevu, který jde přirovnat ke Guano Apes nebo Paramore. Sama kapela svou hudbu specifikuje jako energickou a rozmanitou, drsnou a citlivou, jednoduchou a složitou.

Mimo Monnu samozřejmě představí své umění i hlavní dvojice Hiffi a Jacob. Jako obvykle se Hiffi postaví za „mašinky“ a MC Jacob za mikrofon. Oba protagonisti slibují, že jako všechny předchozí akce i tato víkendová noc bude pořádný mejdan až do rána. A aby zábavy nebylo málo, za pultem v Chapeau Rouge se představí i holčičí dvojice QOTA DJanes.

Napsal(a):

Zanechat komentář