Vytisknout tuto stránku

SuperStar 2013: Habera přestřelil. Emoce Stýblové zapříčinila rakovina

Vystoupení Veroniky Stýblové v rockovém kole bylo velmi emotivní. Soutěžící se nechala slyšet, že skladbu věnuje někomu blízkému, kdo mezi námi již příliš dlouho nebude. Habera za vším viděl divadlo, ve skutečnosti v tomto partu hraje sólo rakovina.

Veronika Stýblová neovládla emoce Veronika Stýblová neovládla emoce Zdroj: TV Nova

Veronika Stýblová se při svém posledním vystoupení nechala unést emocemi. Nejen že skladbu věnovala svému blízkému, ale rovněž se při samotném zpěvu rozplakala. A reakce Paľa Habery? „Nemůžu si pomoct, ale působilo to na mě jako jedno velké divadlo."

Veronika byla tímto hodnocením překvapená. Její emoce totiž byly pravé. Píseň Stay zpívala své tetě, která bojuje s rakovinou a celý život mladé zpěvačce nahrazovala babičku. Ta zemřela ve velmi nízkém věku.

„Celou dobu během přímého přenosu se v zákulisí třásla hrůzou, protože byla přesvědčená, že to nezvládne. Bylo vidět, že ji to hodně zasáhlo a že si není jistá svým výkonem vzhledem k okolnostem,"prozradil člen štábu

Sama Veronika se ale k celé události nechce vyjadřovat a řekla pouze, že se dostala do stavu, kdy emoce nedokázala skrýt ani před kamerami.

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová