Vytisknout tuto stránku

SuperStar 2013: Kufry si z vily odváží Martin Šafařík

Deváté finálové kolo SuperStar 2013 přineslo další překvapení. A ne jedno. Adam Kukačka byl po svých výkonech porotou označen za nejhoršího zpěváka večera. Výpověď od fanoušků ale dostal Martin Šafařík, který byl za svůj výkon pochválen.

Soutěž opustil Martin Šafařík Soutěž opustil Martin Šafařík Zdroj: TV Nova

Celý večer zněly v barrandovských ateliérech skladby patřící k největším hitům nové generace a své místo našly také kousky, které vybrali soutěžícím samotní diváci. Finálová čtyřka se prala, jak nejlépe dokázala. Avšak ne všechny výkony byly kvalitní. Nejvíce za uši dostal mladičký zpěvák Adam Kukačka, jehož výkon nepřesvědčil ani jednoho z porotců.

Zasoutěžte si s námi o vstupenky na přímý přenos SuperStar

Diváci však opět ukázali svou moc a ze soutěže vyřadili Martina Šafaříka. Jeho odchod vzdbudil silné emoce. Pláč nedokázali ovládnout Ewa Farna, Zorka Kepková ani Adam Kukačka. Ewa Martina na pódiu objala a poté se s uplakanýma očima odebrala do zákulisí. Zorce dojetím přeskakoval hlas a Adam se se svými slzami otočil zády k publiku. Neutišila ho ani soupeřka Sabina Křováková

Trojice přeživších však musí sebrat veškeré své zbylé síly, aby se utkala i příští týden. V desátém finále zazní letní hity a na pódiu se objeví Richard Müller.

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová