V nové písni August Burns Red si zazpíval i Jeremy McKinnon

Že jsou si August Burns Red s A Day to Remember blízcí, to je obecně známá věc. Před pár dny navíc Augusti vydali píseň s názvem Ghosts, která byla posledním teaserem před očekávaným albem Found in Far Away Places a na které se představil právě i zpěvák zmíněných A Day to Remember, Jeremy McKinnon.

Jeremy McKinnon, zpěvák kapely A Day to Remember Jeremy McKinnon, zpěvák kapely A Day to Remember Zdroj: Oficiální facebookový profil Jeremyho McKinnona

Augusti nás na své sedmé studiové album připravovali opravdu důkladně. Po vydaných písních The Wake a Identity nás krátce před vypuštěním celého alba Found in Far Away Places navnadili skladbou Ghosts, která byla výsledkem jejich spolupráce se zpěvákem Jeremy McKinnonem z A Day to Remember.

Kytarista Augustů JB Brubaker nedávno v rozhovoru pro portál Loudwire prozradil, že o tom, kdo se představí na jejich novém albu, bylo od začátku rozhodnuto: „Bavili jsme se o hostování nějakého zpěváka z jiné kapely a Jake [Luhrs, frontman kapely] zmínil, že jestli má s námi někdo zpívat, bude to Jeremy." A Brubaker pohovořil i o samotném procesu nahrávání: „Ukázali jsme mu part, kde jsme chtěli, aby zpíval nebo screamoval, a nechali jsme mu úplně volné ruce. Sám si podle tématu písně napsal text a všem nám vytřel zrak... je to super, že nám ze sebe dal své maximum. Jsme opravdu vděční, že do toho s náma šel."

Jeremyho pasáže podtrhují již tak výborné zpracování písně a vynáší Ghosts zase o stupínek výše. Minulý týden jsme se navíc dočkali i celé nové desky, a tak si ji můžeme vychutnat v jejím plném rozsahu. K už předem vydaným skladbám se přidaly například tracky Martyr nebo Broken Promises. Tak co, která se dostala nejvíce pod kůži vám?

Napsal(a):

Zanechat komentář