sobota, 25 květen 2013 11:59

We on the Moon pokračují ve spanilé jízdě

Napsal(a)
We on the Moon We on the Moon Zdroj: archiv kapely

Brněnská skupina, která o sobě dala vědět již singlem Paralyzed, pokračuje ve vysoce nasazené laťce a do éterů českých rádií vypouští písničku The Ocean Sky. A slaví úspěchy i na koncertním políčku.

 

Sestava kolem zpěváka a frontmana Tomáše Červinky v současnosti prožívá nejeden úspěch a vzestup. Po nasazení aktuálního singlu The Ocean Sky do hitparády Evropy 2, která nakonec song pustila i do běžné rotace, přicházejí nově potvrzené festivaly a akce, na kterých si kapela We on the Moon zahraje.

 

 

Mezi České Hrady (Kunětická Hora, Bezděz, Rožmberk nad Vltavou, Hradec nad Moravicí), kde se We on the Moon představí na hlavní stagi před kapelou Kryštof (ve dvou případech) a před Mandrage (také na dvou hradech) se vměstná též koncert na Rock for People a také na největším rodinném festivalu u nás - Kašpárkohraní.

Aby toho nebylo málo, čeká WOTM natáčení videoklipu a též vyhlášení výsledků Českého YouTube festu 2013, kde postoupili do finálové patnáctky.

Další články

 • Guns N' Roses se v červnu vrátí do Letňan Guns N' Roses se v červnu vrátí do Letňan

  Letňanské letiště příští léto zažije velký návrat jedné z největších kapel rockové historie. Guns N' Roses před třiceti lety svým debutem Appetite for Destruction přepsali pravidla rockové hudby. A nyní se v plné síle vrací.

 • Whitney Houston se opět objeví na pódiu. V Praze bude vystupovat její hologram Whitney Houston se opět objeví na pódiu. V Praze bude vystupovat její hologram

  Zpěvačka Whitney Houston bude po Michaelu Jacksonovi, Roy Orbisonovi, Buddy Hollym nebo Marii Callas další umělkyní, která v podobě hologramu vystoupí v rámci turné po celém světě. Pro dosažení maximálně autentického koncertního zážitku nebude na jevišti chybět hudební doprovod její původní živé kapely, zpěváci a tanečníci - vše obklopené velkolepou scénou a osvětlením. Na přípravě turné spolupracují správci pozůstalosti zesnulé zpěvačky s firmou BASE Hologram, pro kterou to bude už čtvrtý počin s virtuálním interpretem. 

 • A-ha vyrážejí na evropské turné, poprvé dorazí i do Česka A-ha vyrážejí na evropské turné, poprvé dorazí i do Česka

  Legendární norská popová skupina A-ha zahraje poprvé v České republice. Na pódiu budou stát všichni tři původní členové A-ha Morten Harket, Magne Furuholmen a Paul Waaktaar-Savoy.

 • Faces on TV představí materiál z připravované desky Faces on TV představí materiál z připravované desky

  Faces On TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Nyní se vrací se zbrusu novými kousky.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };