Xindl-X má velké plány, které zahrnují i cenu Alfréda Radoka

Ondřej Ládek alias Xindl-X má pro letošní rok spoustu velkých plánů. Jelikož pro ně dělá maximum, určitě se mu všechny podaří zrealizovat.

Xindl-X má letos velké plány Xindl-X má letos velké plány Zdroj: Facebookové stránky Xindla-X

Xindl-X na jaře se svou kapelou vyráží na turné, které zahrne především moravská města. Na květen si naplánoval fanouškům představit nový singl z právě dokončované desky Láska, která vyjde na přelomu srpna a září. Léto Xindla-X patří tradičně festivalům jako Hrady, Open Air Festival nebo Votvírák.

„Deska bude mít nečekaně nexindlovský název Láska. Většina textů je totiž o touze po lásce a o touze po úspěchu a o tom, jak v dnešní společnosti spolu tyhle touhy kolidují. Ale to je ještě daleko. V tuhle chvíli se nedočkavě těšíme na hraní pro naše fanoušky během března a dubna.“

Xindl-X

Už za několik dní se Ondra též zúčastní natáčení nového videoklipu Elita od skupiny Eddie Stoilow, kde zpívá, a k němuž napsal i text. A již 25. února se společně s Daliborem Cidlinským jr. dozví, zda promění nominaci na cenu Alfréda Radoka za hudbu pro Vinohradské divadlo ke hře Cyrano! Cyrano! Cyrano!.


Čtvrtek 15. března znamená start jarního turné. První vystoupení se koná v Šumperku a pokračuje v dalších devíti městech.

Kalendář jarního turné Xindla-X

15. březen           Šumperk, H-Klub
16. březen           Opava, Art Klub
17. březen           Ostrava, Barrák
21. březen           Brno, Fléda
30. březen           Mariánské Lázně, Na rampě
12. duben            Olomouc, U-Klub
13. duben            Krnov, Kofola Club
14. duben            Zlín, Klub Golem
27. duben            Rožnov pod Radhoštěm, Společenský dům
28. duben            Prostějov, Apollo 13

Napsal(a):

Zanechat komentář