Zpěvák The Devil Wears Prada vydává další knihu

Mike Hranica, zpěvák kapely The Devil Wears Prada, před pár dny vydal svou již třetí knihu. Nese název Three Dots & The Guilt Machine a jedná se o zhruba sto padesát stran poezie, prózy a podle vlastních Mikových slov „dalších hloupostí".

Mike Hranica, autor knihy a frontman The Devil Wears Prada Mike Hranica, autor knihy a frontman The Devil Wears Prada Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny The Devil Wears Prada

Mike není v psaní žádný nováček. Jeho první kniha, která se jmenovala One & A Half Hearts, vyšla již v roce 2013. Byla v podstatě Mikovým vnitřním vhledem na texty z alba Dead Throne, které The Devil Wears Prada vypustili dva roky předtím. Všechna její vydání jsou již beznadějně vyprodána.

Druhá publikace Home for Grave je smyšleným příběhem inspirovaným písní 8:18 ze stejnojmenného alba. Three Dots & The Guilt Machine opět přináší něco nového, nebude se již jednat o fiktivní příběh ani behind the scenes alba kapely. Tato práce je „sbírkou textů, které jsem napsal během uplynulých pěti let. Je to poezie, próza a různé další hlouposti," nechal se slyšet Mike.

Četli jste již některou z Mikových knih? Alespoň co já vím, není příliš běžné, aby členové soudobých kapel psali knihy. Vzhledem k povaze textů, které pro The Devil Wears Prada Mike píše, by se mohlo jednat o zajímavý materiál. Kniha je k dostání za 15 amerických dolarů, tedy asi 350 korun, na Amazonu.

Napsal(a):

Zanechat komentář