Asking Alexandria: Metalcoreoví pardálové si opět podmaní Prahu

Letos si zařádili v Lucerna Music Baru, loni ve Futuru. Pokud se budete chtít vyřádit na pořádné metalcoreové akci, vyražte do pražského klubu Roxy. Koncert tam spolu s hosty odehrají Asking Alexandria ve středu 30. ledna 2013.

Asking Alexandria Asking Alexandria Zdroj: facebook.com

Asking Alexandria pocházejí ze Severního Yorkshiru, ale kořeny některých členů sahají až do Spojených arabských emirátů. Kapela se začala formovat v roce 2008. První deska Stand Up and Scream na sebe nedala příliš dlouho čekat, vyšla o rok později u Sumerian Records. V tu dobu již ale formace koncertovala po boku zvučných jmen jako Alesana, Enter Shikari nebo kupříkladu A Static Lullaby.

V úterý 20. dubna 2010 svým koncertem obšťastnili i tuzemské fanoušky - skupina totiž vůbec poprvé navštívila Prahu. Spolu s nimi vystoupili také Dance Gavin Dance a In Fear and Faith. Na jaře nadcházejícího roku na pulty obchodů dorazilo, v pořadí druhé, album Reckless & Relentless. Díky aktivitě kapely se mezi fans dostala placka Stepped Up and Scratched plná electronických dubstepových remixů.

 

 

Hlavní město skupina opět navštívila letos. v pondělí 6. února. Za místo svého hudebního řádění zvolili Lucerna Music Bar, kde jako předkapela zahráli s blessthefall a Chelsea Grin. V současné době pracují na třetí desce, která by měla vyjít v září. Krom toho se jejich příznivci mohou těšit na krátký film, ten ponese název Through Sin + Self Destruction.

Asking Alexandria si pražské publikum dozajisté oblíbili. Proto se opět vrátí a spolu se speciálními hosty tentokrát navštíví klub Roxy. Datum stanovili na 30. ledna 2013, proto zapomeňte na stavění sněhuláků a vyražte si zadovádět na pořádnou metalcoreovou párty.

Další informace

  • Název akce: Asking Alexandria
  • Datum: středa, 30 leden 2013
  • Místo: RoxyPraha
  • Cena: 484 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář