Benefiční koncert na podporu klubu Jazz Dock

Již v úterý 11. června se uskuteční v pražském Lucerna Music Baru koncert, který spontánně uspořádali hudebníci na podporu zaplaveného klubu. Výtěžek z akce půjde na jeho obnovu.

Beata Hlavenková s Lenkou Dusilovou také podpoří klub Jazz Dock Beata Hlavenková s Lenkou Dusilovou také podpoří klub Jazz Dock Zdroj: ncvu.cz

Pražský Jazz Dock, který byl během záplav silně poškozen, se chystá na rozsáhlé opravy. Právě tato narychlo uspořádaná akce mu má, alespoň částečně, dopomoci k obnově jeho slávy.

Čtěte také: Klub Jazz Dock byl vyplaven

Účast na benefičním koncertě, který byl pro svůj cíl nazván "Jazz Dock nad vodou", přislíbili a potvrdili Lenka Dusilová & Beata Hlavenková, zpěvačka Yvonne Sanchez, skupina Libor Šmoldas Quartet, Marta Topferová, David Dorůžka, Tomáš Liška, Aneta Langerová, Dan Bárta & Robert Balzar Trio a skupiny Lanugo a Zeurítia.

Program bude tedy opravdu nabitý, všichni hudebníci se zřekli nároku na honorář, což je třeba brát jako více než vstřícné gesto. Samotné vstupné pro návštěvníky bude dobrovolné. Smíchovský klub Jazz Dock zatím zrušil červnový program, dojde pravděpodobně i na částečné omezení červencového. Zbývá jen popřát klubu, aby se co nejdříve vzchopil a mohl opět těšit všechny příznivce kvalitní jazzové i jiné hudby.

Benefiční koncert začíná v úterý 11. června v osm hodin večer v Lucerna Music Baru.

Další informace

  • Název akce: Jazz Dock nad vodou
  • Datum: úterý, 11 červen 2013
  • Místo: Lucerna Music Bar
  • Cena: dobrovolné vstupné
Napsal(a):

Zanechat komentář