Calm Season rozezní podzim novou deskou i koncertem

České melancholické duo Calm Season vydá na podzim novou desku. Její křest proběhne 28. října v Praze v Paláci Akropolis.  

Calm Season Calm Season Foto: Jakub Macháček/musicweb.cz

Akustické duo Calm Season přichází po dvou letech s novým albem Symboly. Ačkoliv je to už jejich druhá deska, přece jen je v něčem debutová. Calm Season se na ní od angličtiny přesunuli k češtině. České texty pomohly podle zpěváka a kytaristy Adama Vopičky vyzdvihnout autenticitu a opravdovost písní, které jsou velmi intimní a snaží se lidem předat co nejvíce emocí.

Produkce se stejně jako u předchozí desky Mosaic Views ujal multiinstrumentalista a producent Lukáš Chromek. Také obal desky je stejně kreativní. Vytvořilo ho ilustrátorské studio Tomski & Polanski, které stojí také za merchandisem. Deska vychází 28. října a ve stejný den proběhne i její křest v Paláci Akropolis. Na křest naváže turné, během kterého Calm Season objedou česká města.

 

 

České duo Calm Season tvoří kytarista a zpěvák Adam „Piaf“ Vopička (bývalý člen Fake Tapes, The Prostitutes) a violoncellistka a zpěvačka Terezie Kovalová (ex Republic of two, Vladivojna la Chia, Forma). Svou úspěšnou debutovou desku s názvem Mosaic View vydali v roce 2012 a snažili se na ní přiblížit pocity melancholie, klidu, ale i napětí. Zpívali o lásce, naději, vášni, ale také o samotě a nepochopení. Na albu spolupracoval také zpěvák, skladatel a hudební producent Boris Carloff.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář