Charlie Straight završí turné v Paláci Akropolis

Přes dva měsíce propagovali Charlie Straight po českých a zahraničních metropolích své aktuální album Someone With A Slow Heartbeat. Nyní před nimi stojí už jen poslední zastávka, a rovnou v našem hlavním městě. V pražském Paláci Akropolis tak 16. května uzavřou turné s názvem Slow Heartbeat Tour.

Charlie Straight Charlie Straight oficiální stránky kapely
Třinečtí indie srdcaři se netají ambicemi dobýt kromě tuzemské hudební scény i tu světovou. Nutno podotknout, že k tomu mají slušně našlápnuto. Jejich v pořadí druhá deska se v kritické hudební společnosti dočkala veskrze příznivého ohodnocení, kterým navázala na neméně úspěšný debut She´s A Good Swimmer. V rámci jarního turné také překročili západní hranici, když stanuli na prknech slavného mnichovského klubu The Atomic Café po vzoru takových jmen, jako Artic Monkeys, Babyshambles, White Lies, Muse či Franz Ferdinand.

Album Someone With A Slow Heartbeat pokřtila anglofonně založená kapela 13. března v brněnské Flédě. Studiová dvojka si několik týdnů držela první pozici v žebříčku nejprodávanějších CD na českých iTunes a Supraphonline.cz, kde se i po dvou měsících ocitá v úvodní desítce.

{youtube}lDwcbM8E1pQ{/youtube}

Lístky na finální koncert aktuální tour Charlie Straight v Paláci Akropolis jsou k dostání v předprodeji na internetovém portálu SMS Ticket za 50 Kč s doplatkem na místě ve výši 200 Kč. Akce začíná ve 20 hodin.

 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář