Crossfaith znovu vezou do Čech svůj synth-core

Evropa je pro japonské Crossfaith zřejmě příjemným prostředím, protože ani ne po třičtvrtě roce se vrací zahrát v pondělí 9.června  v pražském Chapeau Rouge.  

Crossfaith Crossfaith muzyka.interia.pl

Řekněme si to na rovinu, Crossfaith už dnes úplně neplatí za malou a neznámou kapelu, naopak se z nich stali špičky japonské corové scény a vcelku známá jména na scéně světové, proto byla jejich loňská návětěva v ne zrovna rozlehlém Chapeau mírně řečeno drsná. Obecenstva dorazilo více než dost a mela pod podiem byla vskutku pořádná. Rozhodně šlo o velice povedenou akci a od té doby pánové brázdí Japonsko a Evropu v rámci intenzivní podpory jejich poslední desky Apocalyze a není třeba se domnívat, že by letošní červnový koncert měl být méně vydařený.

Podívejte se také: FOTO: METALFEST 201, DEN PRVNÍ

Crossfaith si s sebou navíc přivezou posilu v podobě krajanů coldrain, kteří jsou s nimi žánrově spřízněni. Tato o vlásek měkčí post-hardcorová partička vydala minulý rok desku The Revelation a teď v červenci plánují vypustit do světa EP Until the End. Nakonec se toto smrtící elektro-hardcorové kombo rozhodla doplnit domácí banda The Truth Is Out There, takže o veselou zábavu a bohatý program bude na sto procent postaráno.

 

 

V listopadu loňského roku to Crossfaith pořádně rozjeli, jak si koneckonců můžete přečíst v našem reportu. Není proto pochyb, že i tentokrát se ve velkém počtu pojedou "jägerbomby" a publikum se dosytosti vyřádí při nefalšované klubové wall of death. Koncert začíná ve 20:00. 

Sledujte metal na Facebooku:
 

Další informace

  • Název akce: Crossfaith + coldrain
  • Datum: pondělí, 09 červen 2014
  • Místo: Chapeau RougePraha
  • Cena: 295,-
Napsal(a):

Zanechat komentář