Festival Kefír již tuto sobotu

Hoja kamarádíčkové, na našich webovkách již najdete kompletní časový harmonogram a veškerenstvo programových lahůdek.
Jednoduše se proklikáte až k videům a můžete ochutnat.

Kašpárek v rohlíku Kašpárek v rohlíku Foto:Kateřina Kovalčíková/musicweb.cz

Letos se představí borci z Austrálie, Francie, Itálie, USA, Švýcarska, Slovenska a kdoví odkud, prostě namakaný program. Uslyšíte hudbu od filharmoniků přes rastafariánskou pohodovku až k elektroswingu z apenin. A samozřejmě speciální koncertní šou od Kašpárka v rohlíku! Kdo bude chtít, může bagrovat nebo poslat pohled sám sobě! No... asi je lepší nevyprávět a přifrčet! Z Kutný Hory bude jezdit autobusek jak kyvadlo!

Zahájení bude ve velkolepém stylu a začne iž od 10.30h. Proběhne ve "Větrném vlajkovišti" vytvořeném speciálně pro tento ročník festivalu! Mezi třepotajícími se barevnými větrnými rukávy zazní sametové tóny Sdružení hlubokých žesťů České filharmonie! Kdo jiný by měl taky začít tu slávu! Na plac se snese z oblohy Kašpárek České republiky a Kašpárek v rohlíku v jedné osobě a možná i nějaký ten parašutista! Kašpárek zahájí slavnostním projevem, aby mohl být vynesen na festivalové nebe balónem! Za ním vyletí krásná francouzská akrobatka z divadla Deus ex machine a bude odstartováno!

Festival je koncipován jako zážitkový. Vedle samostatných výstupů je tak připraveno velké množství samostatných atrakcí a vstupů. Malí i velcí bejbypankáči by měli vstoupit do světa, který je během jednoho dne pohltí a zase vyplivne. Narazí na postavy nevídané, vyblbnou se na roztodivných udělátkách, odpočinou si ve speciálních zónách. Budou baveni, strašeni, hýčkáni, aby odešli plni zážitků.

Festivalový areál se rozkládá na lučinách za budovou zámku Kačina. Centrem festivalového dění bude venkovní stage a další program se odehrává na okolních lukách a ve stínu staletých dubů. Festivalová louka má Náměstí sv. Kefíra, což je střed a srdce festivalu. 3.ročník je rozdělen na hrací místa, které můžete přehledně sledovat podle barev v programu festivalu. Některá z míst jsou zastřešená, ostatní dění se odehrává v plenéru. Vše najdete na místě na informačních cedulích.

Svatý Mikuláš,místo kde se bude festival odehrávat, je malá vesnička ve středních Čechách mezi Kutnou Horou a Přeloučí. V obci se nachází překrásný zámek Kačina v jehož zahradách se bude letos festival konat. Kutná Hora je 6 km vzdálené středověké město s nádhernými památkami a bohatou historií.

Organizátoři nezapomněli ani na nejmenší účastníky festivalu. "Tak nejmenší přátelé a jejich maminky! Pro letošek pro Vás bude připraveno a v mapce zakresleno vlastní "Kojenecké území". Bude to místečko na nejmožnějším klidném místě, jemně odstíněné, kde se dá posadit, nakojit, nasunarovat či napřesnídávkovat. Zároveň zde bude několik přírodních přebalovacích stolků s podložkami. Oproti loňskému roku umístíme nějakou tu zásuvku na ohřátí mlíčka a koš na mlíčka přeskupená do plínek!"A na koho se můžete těšit? Tak třeba: Česká filharmonie,vystoupení Kašpárka v rohlíku, DJ Mardoša, KVR Revirvál, Dechnopárty, Živý Jukebox, Kyjovánek, Aquabely, Deus Ex Machina, Flying boys, Strange Fruit, Karromato, Lenka Krobotová, Oldřich Navrátil , Arnošt Goldflam , Simona Babčáková, Tomáš Měcháček, Lenny, Medial Banana, Monkey Business, The Sweet Life Society, Allstar Refjúdží Band, La3no Cubano, Graffiti show, Break dance / hip hop, Streetdance, Bagrovací školka, Ateliér Koira-Kissa, Truhláři, Dílny, Sochaři , Hračky od jinud, Bubenická škola, Výuka Jódlovací a spousta dalších krásných atrakcí.

Další informace

Zanechat komentář