Hard-rockové sirény Crucified Barbara zavítají do Prahy

Čtyři švédské hard-rockové krasavice Crucified Barbara přijedou v rámci svého evropského turné In the Red také do České republiky. Českým fanouškům se předvedou v pondělí 29. září 2014 v pražském klubu Rock Café.

Crucified Barbara na Metalfestu 2014 Crucified Barbara na Metalfestu 2014 Foto: Eva Makovská/musicweb.cz

 Zdánlivě něžné krasavice z kapely Crucified Barbara si do Prahy pro fanoušky přivezou svou divokou show plnou melodických hard-rockových riffů a nadupaných rytmických sekcí. Hard-rockové sirény ze Švédska, které svůj život zasvětily rock’n’rollu, plánují v Praze představit své již 4. řadové album s názvem In the Red. Má spatřit světlo světa 10. září a na jeho počest je konáno stejnojmenné turné po Evropě.

 

 

Metalové královny Mia, Clara, Ida a Nicki založily svou kapelu roku 1998 ve Stockholmu, do širšího posluchačského povědomí se však dostaly až v roce 2004 singlem Losing the Game. Singl se záhy velmi úspěšně umístil ve švédských hudebních žebříčcích a debutové album In Distortion We Trust (2005) na sebe nenechalo dlouho čekat. Jejich hudba, která v sobě spojuje hard-rock, trash metal, punk a rock’n’roll, si brzy našla mnoho příznivců napříč celým světem. O pár let později vyšly desky Til Death Do Us Party (2009) a The Midnight Chase (2012), k nimž Crucified Barbara odehrála mnoho úspěšných koncertů po celé Evropě. Už roku 2006 dělaly severské dračice předskokany kapele Motörhead a v roce 2009 si zahrály s kapelami jako Heaven & Hell, In Flames a Dream Theater. Na své pouti Evropou nevynechaly ani Českou republiku, kam zavítají už poněkolikáté. V letošním roce byly například jedním z velkých lákadel Metalfestu. Kdo je tedy na plzeňském open air festivalu nestihl, může svou chybu napravit nyní.

Čtěte také: Trollové z Finntroll zavítají po roce opět do Čech

Úkolu naladit fanoušky na hvězdu večera se ujme švédská hudební skupina Jungstars. Celý program pak zakončí dánští Supercharger, další energická severská partička.

Více informací o této dívčí partičce získáte na www.crucifiedbarbara.com

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář