Kamil Střihavka oslaví 50. narozeniny v Retro Music Hall

Letošní tradiční podzimní koncert Kamila Střihavky v Retro Music Hall se výjimečně přesouvá na leden příštího roku, kdy zpěvák oslaví své 50. narozeniny.

Kamil Střihavka a Leaders! Kamil Střihavka a Leaders! Foto:Eva Makovská/musicweb.cz

 

Přesně v den Kamilových narozenin 20. ledna 2015 bude v Retro Music Hall pěkně horko, oslava půlstoletí přiláká jistě více fanynek a fanoušků než jindy. Jako obvykle zpěváka doprovodí skupina Leaders! v sestavě Petr Henych (kytara), Martin Ivan (baskytara), Štěpán Eliáš (klávesy) a Lukáš Pavlík (bicí). To však ale zdaleka nebude všechno. Co by to bylo za oslavu bez gratulantů? Popřát Kamilovi přijdou Vilda Čok, skupina ŠKWOR a jeho spoluhráči ze skupiny B.S.P.SUPERGROUP.


 

Pod názvem SUPERGROUP se skrývají naši špičkoví muzikanti, které svými hlasy zvolili čtenáři časopisu Rock&Pop a posluchači Rádia Beat jako ty nejlepší ve svém oboru. Hlasem číslo jedna se stal Kamil Střihavka, prvním kytaristou Michal Pavlíček a nejžádanějším basistou Vladimír „Guma“ Kulhánek. Zde však výčet zvolených hudebníků nekončí, do české SUPERGROUP byli zvoleni i nejlepší hráči na klávesy - Roman Dragoun -  a housle - Jan Hrubý. A co by to bylo za kapelu bez pořádných bicí? Ač věkem zdaleka nejmladší tuto sestavu snů ostřílených muzikantů uzavírá bubeník Miloš Meier.  V podání této excelentní sestavy jste mohli již na několika koncertech slyšet zahraniční coververze legendárních rockových písní You Keep On Moving od Deep Purple, Guilty od Nazareth, Whole Lotta Love od Led Zeppelin, All Right Now od Free, Highway To Hell od AC/DC a další.

Prohlédněte si také Fotografie z koncertu SUPERGROUP

Kamil Střihavka patří mezi naše rockové legendy a přezdívku „rockový Ježíš“ mu už asi nikdo neodpáře. V dnešní době se s muzikály roztrhl pytel ale Jesus Christ Superstar byl mezi prvními, zaryl se jak se říká pod kůži a songy z něj jsou celosvětově známé. Díky svému nezaměnitelnému hlasu je Kamil obsazován do spousty dalších muzikálů (Pěna dní, Johanka z Arku, Robin Hood, Obraz Doriana Greye, atd.) ale i do představení RockOpery v pražských Holešovicích (7 proti Thébám, Faust aj.).
Kromě muzikálů a kapely Leaders! je jeho jméno spojeno i s dalšími - Motorband, No Guitars!, Woo-Doo Band a již zmiňovanými B.S.P. a SUPERGROUP.

 

Sledujte rock na Facebooku:
 

 

Pokud i vy patříte k fanouškům Kamila Střihavky, přijďte mu svou účastí na koncertě v Retro Music Hall popřát ke kulatému jubileu. Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Ticketstream.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář