Metallica u nás zahraje příští rok na přání Doporučený

Trashmetalová legenda Metallica ohlásila, že v létě příštího roku zavítá se svojí unikátní show Metallica By Request také do České republiky. 8. července na 2. ročníku Aerodrome Festivalu vzdá poctu tuzemským fanouškům koncertem, o jehož programu rozhodne samo české publikum.

Metallica Metallica Zdroj: pořadatel koncertu

Všichni fanoušci kapely, kteří si zakoupí vstupenku přes internet, budou moci zvolit svůj setlist snů z více než 140 skladeb, které Metallica dosud nahrála. Sedmnáct písní, které dostanou od českého publika nejvíce hlasů, doplní skupina na tradiční (osmnáctiskladbovou) délku sama a to zbrusu novou nahrávkou z připravovaného alba! Průběh hlasování i finální setlist mohou fanoušci sledovat na www.metallica.com.

 

Už se nemůžeme dočkat, až příští rok na několik týdnů opustíme studio a vyrazíme načerpat energii mezi své fanoušky na koncerty" řekl Lars Ulrich. Myslím, že to bude zábavné, když program sestaví naši fanoušci. Navíc mně jako člověku, který naše setlisty zpravidla dává dohromady, to hodně uleví". dodává s úsměvem Ulrich.

Čtěte také: Dream Theater přivezou do Prahy nové album

Přednostní prodej vstupenek pro fanoušky (registrované na www.metallica.com) byl zahájen 4.12. v 9 hodin. Následující den budou lístky k dispozici široké veřejnosti v sítích Eventim i Ticketportal v ceně 1490 korun k běžnému stání a 1990 k stání u pódia.

 

 

Skupina Metallicazaložená v roce 1981 bubeníkem Larsem Ulrichem a kytaristou a zpěvákem Jamesem Hetfieldem patří mezi nejvlivnější a komerčně nejúspěšnější rockové skupiny v hudební historii. Za svoji kariéru prodala přes 110 miliónů alb a získala nespočet multiplatinových desek - včetně alba Metallica (běžně nazývaného jako "Black Album"), které si jen v Americe zakoupilo na 16 miliónů posluchačů. Jejich zatím poslední nahrávka Death Magnetic z roku 2008. Metallica byla v roce 2009 uvedena do Rock and Roll Hall of Fame.

Festival Aerodrome, který vloni při své premiéře na skupinu System of a Down přilákal na 17 000 návstěníků, se letos opět uskuteční na holešovickém Výstavišti - Incheba Open Air.

 

Sledujte rock na Facebooku:
 

 

 

Další informace

  • Název akce: Aerodrome festival
  • Datum: úterý, 08 červenec 2014
  • Místo: Praha
  • Cena: 1490 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář