My First Date jsou po pěti letech opět na scéně

My First Date ovládnou v pátek 1. února pražský klub Rock Café. Téměř s přesností na den se po pěti letech vracejí na místo svého posledního koncertu.

 Skupina My First Date Skupina My First Date Zdroj: archiv kapely

Rock-pop-punková kapela z Prahy byla podle časopisu Filter jedna ze třiceti nejnadanějších českých hudebních skupin. Absolovovala velké koncerty i mimo své rodné město. Vystupovala po boku skupiny Clou či při křestu první desky formace Airbags. Hráli téměř ve všech koutech České republiky a nechyběli ani na jednom z největších rockových festivalů Rock for People.

Čtěte také: Rock for People 2013 doveze talenty z Evropy, rozpočet se nemění

Kapela My First Date, jejíž bývalí členové dnes fungují v kapelách High Five, Black Lion nebo River Jordan, se pokusí oživit atmosféru jejich tehdejších koncertů a zavzpomínat si spolu s fanoušky na staré dobré časy.

Nebude chybět ani předkapela. Sun Drive je začínající pop-rocková hudební skupina s osobitým stylem. Vznikla minulý rok v březnu a zahrála si na čtyřech koncertech, například právě v Rock Café nebo v clubu Nová Chmelnice. Jedná se o pětičlenné seskupení mladých mužů, které si získává srdce nejen v dívčí části publika. O Sun Drive určitě ještě hodně uslyšíme, proto si nenechte ujít první únorový večer s kapelami My First Date a nadanými Sun Drive.

 

Další informace

  • Název akce: My First Date
  • Datum: pátek, 01 únor 2013
  • Místo: Rock CaféPraha
  • Cena: 100 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář