04.12.2014 7:00

Nickelback se vrací do Prahy

Skoro přesně po dvou letech se do Prahy vrátí kanadská rocková formace, skupina Nickelback. Koncert k aktuálnímu albu No Fixed Adrress se uskuteční 17. října 2015 v O2 Areně.

 Kapela Nickelback, která v současnosti budí asi největší emoce na rockovém poli, v listopadu tohoto roku vydala svou novou desku pojmenovanou No Fixed Address, kterou svým fanouškům představí na nadcházejícím turné.

 

 

Nickelback vznikli v roce 1995. Svůj debut vydali o rok později pod názvem Curb, ale největší úspěch zaznamenali až s příchodem třetí desky Silver Side Up, která obsahovala singl How You Remind Me, jenž se okamžitě stal celosvětově úspěšným. V současné době má kapela na kontě osm studiových alb, které zakončuje letošní album No Fixed Address. Není tajemstvím, že jejich hudba vyvolává rozporuplné reakce. Kritici kapele hlavně vytýkají jejich styl vystupování, který údajně obsahuje spíše rocková klišé, jako například paroháče, strojené rockové pózy apod. Přesto tento model kapele ve složení zpěvák a kytarista Chad Kroeger, kytarista Ryan Peake, baskytarista Mike Kroeger a bubeník Daniel Adair funguje a i přes nepříznivé kritiky jsou Nickelback jednou z nejúspěšnějších hudebních kapel posledních dvaceti let. Celosvětově prodali přes 50 miliónů desek a jejich koncerty bývají beznadějně vyprodané, což se potvrdilo i minulý rok v Praze, kde kapela vystoupila 7. listopadu před vyprodanou O2 Arenou. Povede se to Nickleback i příští rok?

Čtěte také - Nickelback: Nejlepší jsou naživo

Předprodej vstupenek budde zahájen 4. prosince 2014 v 9:00 hodin a ceny vstupenek se budou pohybovat v rozmezí 990 až 1 490 Kč. Vstupenky budou k dispozici v síti Ticketportal. Skupina dorazí v rámci turné k novince No Fixed Address, ale hrát bude kromě novinek i staré známé pecky z celé svojí kariéry.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.