Okoř se šťávou 2015

Léto s sebou přináší spoustu festivalů a mnozí z nás se těší, až na nějaký ten festival konečně vyrazí. Nemusíte čekat do léta! Již 30. května si můžete přijít zazpívat se spoustou známých a úspěšných českých muzikantů na Okoř.

Okoř se šťávou Okoř se šťávou Foto: Tomáš Pekárek

 Letošní sedmnáctý ročník festivalu Okoř se šťávou s sebou přináší bohatý program. Hned na začátku se můžeme těšit na skupinu Zrní, jejich poslední album Následuj kojota se může pyšnit několika nominacemi na ceny Anděl 2014 a kluci to na podiu umí pořádně rozjet. Poprvé si budeme moct poslechnout skupiny Nebe a Jelen, které v současné době bodují se svými písničkami a jejich koncerty jsou často vyprodané. Se skupinou Jelen vystoupí Kateřina Marie Tichá, zpěvačka zhruba před dvěma lety s kapelou vydala píseň Tančíme spolu. Dále vystoupí Rybičky 48, Wohnout a skupina České srdce, která na festivalu pokřtí svoje nové album. Večer na podium dorazí legendární No Name, po nich budou následovat Mandrage, kteří nám zazpívají pár starých hitů, ale také něco nového z posledního vyšlého alba Silulety. Program hlavní stage bude uzavírat skupina Všichni svatí.

 

 

Pokud si nevyberete z kapel na hlavním podiu, budete se moci přesunout k druhé scéně, kde vystoupí Koblížci, The Snuff, Ultima, Bags, Donaha a spousta dalších. Celým festival budou provázet Lukáš Pavlásek a Pavel Anděl. Jako každoročně bude na festival zajištěna autobusová doprava z Dejvic, k dispozici bude také parkoviště, hlídaný prostor pro kola a stanové městečko přímo v areálu pod hradem.

Vstupenky lze získat v síti Ticketpro, Ticketportal nebo Ticketstream, cenově v předprodeji za 390 korun (limitovaná edice, poté cena narůstá), na místě 550 korun. Je zde také možnost zakoupit rodinné vstupné. Více informací najdete na oficiálních stránkách www.okorsestavou.cz

Další informace

  • Název akce: Okoř se šťávou
  • Datum: sobota, 30 květen 2015
  • Místo: Okoř
  • Cena: 390 - 550 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář