pondělí, 04 květen 2015 13:00

Okoř se šťávou 2015

Napsal(a)
Okoř se šťávou Okoř se šťávou Foto: Tomáš Pekárek

Léto s sebou přináší spoustu festivalů a mnozí z nás se těší, až na nějaký ten festival konečně vyrazí. Nemusíte čekat do léta! Již 30. května si můžete přijít zazpívat se spoustou známých a úspěšných českých muzikantů na Okoř.

 Letošní sedmnáctý ročník festivalu Okoř se šťávou s sebou přináší bohatý program. Hned na začátku se můžeme těšit na skupinu Zrní, jejich poslední album Následuj kojota se může pyšnit několika nominacemi na ceny Anděl 2014 a kluci to na podiu umí pořádně rozjet. Poprvé si budeme moct poslechnout skupiny Nebe a Jelen, které v současné době bodují se svými písničkami a jejich koncerty jsou často vyprodané. Se skupinou Jelen vystoupí Kateřina Marie Tichá, zpěvačka zhruba před dvěma lety s kapelou vydala píseň Tančíme spolu. Dále vystoupí Rybičky 48, Wohnout a skupina České srdce, která na festivalu pokřtí svoje nové album. Večer na podium dorazí legendární No Name, po nich budou následovat Mandrage, kteří nám zazpívají pár starých hitů, ale také něco nového z posledního vyšlého alba Silulety. Program hlavní stage bude uzavírat skupina Všichni svatí.

 

 

Pokud si nevyberete z kapel na hlavním podiu, budete se moci přesunout k druhé scéně, kde vystoupí Koblížci, The Snuff, Ultima, Bags, Donaha a spousta dalších. Celým festival budou provázet Lukáš Pavlásek a Pavel Anděl. Jako každoročně bude na festival zajištěna autobusová doprava z Dejvic, k dispozici bude také parkoviště, hlídaný prostor pro kola a stanové městečko přímo v areálu pod hradem.

Vstupenky lze získat v síti Ticketpro, Ticketportal nebo Ticketstream, cenově v předprodeji za 390 korun (limitovaná edice, poté cena narůstá), na místě 550 korun. Je zde také možnost zakoupit rodinné vstupné. Více informací najdete na oficiálních stránkách www.okorsestavou.cz

Přehled

 • Název akce: Okoř se šťávou
 • Datum: sobota, 30 květen 2015
 • Místo: Okoř
 • Cena: 390 - 550 Kč

Další články

 • Guns N' Roses se v červnu vrátí do Letňan Guns N' Roses se v červnu vrátí do Letňan

  Letňanské letiště příští léto zažije velký návrat jedné z největších kapel rockové historie. Guns N' Roses před třiceti lety svým debutem Appetite for Destruction přepsali pravidla rockové hudby. A nyní se v plné síle vrací.

 • Whitney Houston se opět objeví na pódiu. V Praze bude vystupovat její hologram Whitney Houston se opět objeví na pódiu. V Praze bude vystupovat její hologram

  Zpěvačka Whitney Houston bude po Michaelu Jacksonovi, Roy Orbisonovi, Buddy Hollym nebo Marii Callas další umělkyní, která v podobě hologramu vystoupí v rámci turné po celém světě. Pro dosažení maximálně autentického koncertního zážitku nebude na jevišti chybět hudební doprovod její původní živé kapely, zpěváci a tanečníci - vše obklopené velkolepou scénou a osvětlením. Na přípravě turné spolupracují správci pozůstalosti zesnulé zpěvačky s firmou BASE Hologram, pro kterou to bude už čtvrtý počin s virtuálním interpretem. 

 • A-ha vyrážejí na evropské turné, poprvé dorazí i do Česka A-ha vyrážejí na evropské turné, poprvé dorazí i do Česka

  Legendární norská popová skupina A-ha zahraje poprvé v České republice. Na pódiu budou stát všichni tři původní členové A-ha Morten Harket, Magne Furuholmen a Paul Waaktaar-Savoy.

 • Faces on TV představí materiál z připravované desky Faces on TV představí materiál z připravované desky

  Faces On TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Nyní se vrací se zbrusu novými kousky.

Média

Mandrage - Silulety
var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };