Open-air festival T-music Back to School startuje pouť po republice

Sezóna open-air festivalů se pomalu chýlí ke konci, ale ještě než budou příznivci čerstvého vzduchu nadobro vyhnáni do klubů, mohou oslavit začátek školního roku na putovním festivalu T-music Back to School, který odstartoval v Olomouci a v následujících týdnech objede celou republiku.

Vypsaná fiXa Vypsaná fiXa Zdroj: facebook.com

Již podruhé mají studenti i široká veřejnost šanci oslavit začátek školního roku a babího léta na akci T-music Back to School. Jeden z posledních open-airů sezóny, který loni přilákal přes sto tisíc návštěvníků, navštíví od 18. září do 4. října šest univerzitních měst.

Festival nabídne různorodou hudební společnost: největším tahákem letošního roku je Vypsaná fiXa, která přiveze z domovského San Piega spoustu energie a surrealistické texty. Se svým neotřelým crossoverem přispějí Cocotte Minute, roli bavičů přijmou ska recesisté Tleskač. Multižánrový line-up doplní skupiny Mandrage a Eddie Stoilow.

 

 

T-music Back to School odstratoval 18. září v Olomouci a již 20. září se přesune do Brna. Další zastávkou budou České Budějovice 25. září a Plzeň 27. září. Do seznamu zastávek letos přibyla Ostrava: akce zde proběhne 2. října v revitalizované Dolní oblasti Vítkovic. Závěrečný koncert turné bude 4. října hostit pražské Výstaviště. Vstupné na všechny koncerty je zdarma.

Další informace

  • Název akce: T-music Back to School
  • Datum: čtvrtek, 20 září 2012
  • Místo: různá místa ČR
  • Cena: vstup zdarma
Napsal(a):

Zanechat komentář