Přijďte na hudební „besedu“ skupiny Portless do Malostranské besedy

Česká pop rocková banda Portless vystoupí již brzy v pražské Malostranské besedě. Jedná se o speciální akustický koncert s narozeninovou talkshow Kryštofa Michala, kde nebudou chybět zajímaví hosté.

Zpěvák Kryštof Michal v Malostranské besedě Zpěvák Kryštof Michal v Malostranské besedě Zdroj: facebook.com/portlessband

Kapela Portless, která vznikla koncem roku 2012, byla založena zpěvákem Kryštofem Michalem a ostatními členy Support Lesbiens - Zbyňkem Raušerem, René Ryparem a Janem Dalibou, kromě kytaristy Hynka Tomana, se kterým měli neshody. Název kapely je slovní hříčka a památka na minulost, název je obsažen i ve jménu kapely supPort LESbiens. Tato velká proměna se odehrála na přelomu roku 2012 a 2013 a již následující podzim hoši vyrazili na první turné po republice s touto novou formací. Krmoě svých nových písní samozřejmě hráli i staré hity.

 

 

Debutové album s názvem New Ride na sebe nenechalo dlouho čekat. Je pokračovatelem tvorby již zmíněných „Supportů“. Jediným oříškem skupiny je dát o sobě pořádně vědět a být skupinou Portless né Support Lesbiens.

Sledujte rock na Facebooku:
 
Kryštof Michal k tomu dodává: „Jediná věc, kterou můžeme považovat za problém, je definovaná od začátku. Značka Portless je nová a my musíme být soustředění na to, abychom ji v následujících měsících a letech dostali do povědomí širší veřejnosti. Vlastně to za problém nepovažujeme, jen jsme si toho vědomi.“ 

Čtěte také: Portless vyráží na podzimní turné

Následovalo další podzimní turné v roce 2014, které trvalo až do prosince a kapela navštívila více měst, než v tom předchozím. Zároveň jsme je mohli potkat i na festivalech. Aby nástroje nevychladly, chystají nyní akustický koncert s klubovou atmosférou, který se uskuteční 22. února v pražské Malostranské besedě. Kryštof Michal má připravenu i narozeninovou talk show, ke které budou přizváni i zajímaví hosté. Pokud chcete vědět jací hosté - přijďte se podívat.

Vstupenky na akustický koncert zakoupíte na pokladně Malostranské besedy nebo online přes prodejní síť Ticketstream. 

Další informace

Napsal(a): Reni

Zanechat komentář