Rozloučení skupiny Sweet se blíží

 

Praha zažije v říjnu příjemné - i když poněkud smutné - překvapení. Přijede se rozloučit britská, glam a hard rocková hvězda 70. let, kapela Sweet. 

Britská skupina Sweet se v rámci svého turné loučí se svou hudební kariérou Britská skupina Sweet se v rámci svého turné loučí se svou hudební kariérou Zdroj: Thesweet.com

Skupina Sweet si svou hudbou od počátku kariéry podmanila hudební svět. Za dobu svého působení kapela prodala 55 milionů alb a odehrála více než 120 koncertů. Jejich hity Ballroom Blitz, Fox on the Run, Love is Like Oxygen či Teenage Rampage jsou známé dodnes a ve své době bez problémů dobývaly vrcholky hitparád.

V pražském klubu Meet Factory Britové vystoupí 19. října od osmé hodiny večerní v rámci celosvětového FINALE – The Tour 2015. Jak název napovídá, neměli byste si toto finále nechat ujít, Sweet se totiž loučí se hudební kariérou, která odstartovala již v roce 1968. 

Jste-li velkými fanoušky, určitě nezapomeňte na nákup VIP balíčku. Pro majitele tohoto balíčku je totiž  v rámci koncertu připraveno také osobní setkání se členy kapely. Balíček mimo to zahrnuje fotografování a autogramy, přednostní vstup do klubu a samozřejmě vstupenku na koncert samotný. Kromě těchto položek se také můžete těšit na trička, plakáty, CD a další věcné dárky. Počet balíčků je omezen, proto kdo z fanoušků chce využít poslední možnost vidět své idoly živě, měl by si velmi pospíšit. Pokud vám stačí užít si koncert, v prodeji jsou samozřejmě i klasické vstupenky. 

Všem, kdo přijdou vzdát hold této legendě přejeme skvělý hudební zážitek a všichni budeme doufat, že se jim po společném hraní ještě zasteskne a budeme přece jen mít možnost poslechnout si je někdy v budoucnu znovu.

Další informace

  • Název akce: Sweet
  • Datum: pondělí, 19 říjen 2015
  • Místo: Meet FactoryPraha
  • Cena: 650 - 2900 korun
Napsal(a):

Zanechat komentář