22.11.2023 15:47

Shawn James míří do Prahy Doporučeno

Shawn James Shawn James Zdroj: www.pandlrecords.com

Unikátní zpěvák a skladatel Shawn James, jehož hlas je symbolem upřímnosti a autentického výrazu, známý svým syrovým vokálním projevem a emočně nabitým repertoárem, představí své nové album také v Praze.

Zpěvák, který překračuje žánrové hranice, má úžasnou schopnost propojit blues, folk a soul s prvky hard rocku - tak můžeme charakterizovat tohoto amerického hudebníka, zpěváka i skladatele. Jeho koncert bude nejen na výjimečným hudebním zážitkem, ale i večerem plným intenzivní atmosféry a osobního přístupu k písničkářství. Fanoušci i noví posluchači se mohou těšit na večer plný vášně, který oslavuje nejen Jamesovu hudební virtuozitu, ale i jeho mistrovské vyprávění příběhů, jež odráží jeho bohatou životní cestu a hudební poslání.

Shawn James se narodil v roce 1986 v americkém Chicagu a vyrůstal s láskou k hudbě. Už jako dítě zpíval v místním kostelním sboru, na střední škole chodil na hodiny opery, orchestru a zpěvu. Zpočátku pracoval jako zvukový inženýr v nahrávacích studiích v Nashvilllu. V roce 2012 se přestěhoval do Fayetteville v Arkansasu, aby se věnoval své vlastní kariéře hudebníka. Nejdříve hrál v místních barech a současně nahrával své vlastní písně ve svém domácím provizorním studiu doma v ložnici. Ve stejném roce pak vydal své první sólové album nazvané Shadows. O rok později začal vystupovat se svou doprovodnou kapelou The Shapeshifters. V současnosti má na svém kontě již šest sólových desek a pět vydal společně s kapelou The Shapeshifters.

Čtěte také:  Mladí, bluesoví a souloví: 8 čerstvých jmen, která stojí za to si poslechnout

Koncert Shawna Jamese, který se uskuteční na přestupný rok 29. února 2024 v pražských Kasárna Karlín, bude jistě skvělým zážitkem. Vstupenky na vystoupení plné žánrových variací hudebních stylů s emotivním přednesem jsou již v prodejiv sítích Ticketmaster a GoOut v ceně 450 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.