Silicon Hill Open Wednesday: Strahovské koleje ožijí hudbou

Duben, měsíc studentských oslav, vítání jara a prvních venkovních akcí. Na těchto vlnách se ponese i SHOW neboli Silicon Hill Open Wednesday, hudební festival pořádaný studenty, který se uskuteční ve středu 24. dubna v areálu kolejí Strahov.

Na SHOW vystoupí i Rybičky 48 Na SHOW vystoupí i Rybičky 48 Zdroj: facebook.com

Headlinerem letošního, již pátého, ročníku akce je skupina Rybičky 48. Pop-punková formace z Kutné Hory vznikla v roce 2002 pod jménem Banánové rybičky. Do širšího povědomí se kapela dostala díky singlům Reality show nebo Sexuální akrobat z debutového alba Adios Embryos! a také s vydáním dalších desek obohatila naši hudební scénu o několik hitů.

 

 

Na dvou pódiích dále zahraje několik studentských kapel a mezi nimi i stříbrný vítěz Klání kapel High Society, Corsaires, Lolita, Rawdeus, When it Rains a další. Pro příznivce taneční hudby bude připravena i elektrostage s nejlepšími studentskými DJs.

Cílem celé akce je podpořit právě studentské kapely, umožnit jim vystoupit před početným publikem a představit se novým posluchačům. Hudební akce bude doplněna doprovodným programem v podobě chill-out zóny herního klubu a soutěžemi jako dámské zápasy v bahně, či soubojem o nejsilnějšího Strahováka. Akce startuje v 15 hodin a vstup je zdarma.

Další informace

  • Název akce: Silicon Hill Open Wednesday
  • Datum: středa, 24 duben 2013
  • Místo: koleje StrahovPraha
  • Cena: zdarma
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>