Team v Ostravě: poslední šance vidět je živě?

Veleúspěšná slovenská kapela Team se v loňském roce loučila s fanoušky v rámci Final tour 2012. Letos však vyjela na další turné, které nese název Team unplugged.

Team Team zdroj: hitradiomagic.cz

Slovenský fenomén Team není třeba dlouze představovat. Legendární kapela, v jejímž čele stojí Pavol Habera. Team má na svém kontě nespočet úspěšných hitů vzešlých z jedenácti studiových alb, která kapela nahrála za svou kariéru. Ta započala v 80. letech a skupina slavila úspěchy nejen v tehdejším Československu, ale i v zahraničí. Jsou držiteli nespočtu ocenění. Mezi největší hity skupiny Team patří Mám na teba chuť, Reklama na ticho, Držím ti miesto a mnoho dalších.

 

 


Během své kariéry odehrála kapela nespočet koncertů a  několik  turné. Mezi nejúspěšnější  patřilo loňské halové turné, které bylo pojato jako rozlučkové. Pomocí megakoncertů z Final tour 2012 se Team loučili se svými fanoušky. Avšak k radosti všech věrných si na letošní podzim skupina připravila ještě jedno turné. Team unplugged se koná v malých sálech a kulturních domech v menších městech České republiky, kam kapela nemohla se svým velkým Final tour 2012 zavítat. V rámci této koncertní šňůry skupina představuje své největší hity v akustickém kabátě, který už připravovala od léta. Díky akustickému aranžmá členové kapely věří, že návštěvníkům připravili velmi uvolněné a netradiční představení s přátelskou a intimní předvánoční atmosférou. O tom svědčí i fakt, že Team do nabitého turné přidal další koncerty, jelikož pražský, brněnský a ostravský byly hned  vyprodané. Team unplugged  odstartovalo 27. října v Brně a končí 29. listopadu v Domě kultury města Ostravy. Stane se tedy Ostrava poslední šancí, kdy budeme moci vidět naživo zahrát legendu?

 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář