The Gaslight Anthem přivezou skandální předkapelu

Nedávno jsme vás na Musicwebu informovali o turné americké čtveřice The Gaslight Anthem, kteří pražské Roxy prověří 15. června. Jako hosta si pozvali na punkerskou kapelu The Scandals, kteří jsou známí svou divokou show.

The Scandals The Scandals Zdroj: archiv The Scandals

Čtveřice pankáčů vystupující pod názvem The Scandals se dala dohromady v roce 2004 v New Jersey. "The Scandals jsou koncertní kapela. Když nejsme na turné, Jared vezme akustickou kytaru a jde vyřvávat do klubů, barů nebo na parkoviště, protože to jsou místa, kde tahle hudba žije - na ulicích, na cestách.“ říká skupina, která si z důvodu častého vystupování dala načas i s vydáním prvního alba. Americký trh se jejich dlouhohrajícího debutu The Sound Of Your Stereo dočkal až v roce 2010 a evropský ještě o čtyři roky později - v roce 2014, kdy The Scandals vydali nosič Time Machines - pro Evropu speciálně vytvořenou kompilaci jejich EP Trenchknife doplněnou o pět nových skladeb.

 

 

V roce 2013 byla kapela vybrána do programu Red Bull Sound Select, který jí následně s celosvětově proslulým koncernem Red Bull vynesl dlouhodobou spolupráci a účast na nespočtu prestižních hudebních festivalů. A právě tento program svedl Scandals dohromady se zpěvákem The Gaslight Anthem Brianem Fallonem, se kterým natočili pár skladeb. Kapela The Scandals vystupuje ve složení Jared Hart - zpěv a kytara, Anthony Iarossi - kytara, Sean Carney - basa, Paulie Yaremko - bicí.

Kdo si nechce nechat ujít tento divoký večírek, nechť dorazí 15. června do Roxy. The Scandals začnou svůj set v 19 hodin, na který zhruba po hodině naváže hlavní hvězda večera The Gaslight Anthem.

Další informace

  • Název akce: The Gaslight Anthem + The Scandals
  • Datum: pondělí, 15 červen 2015
  • Místo: RoxyPraha
Napsal(a):

Zanechat komentář

?>