Tichonov a Reflected budou hosty dalšího Source of Noise

Dvanácté pokračování rezidentní noci Source of Noise obsadí mladé kapely. Pod taktovkou QOTA DJanes slibují pořadatelé program pestřejší, než kdy jindy.

QOTA DJanes QOTA DJanes Zdroj: pořadatel koncertu

 

Poslední dubnový čtvrtek bude patřit v Chapeau Rouge opět akci Source of Noise. Kromě QOTA DJanes, které mají rezidentní noc na povel, zahrají živě kapely Reflected a Tichonov. Jako DJs se představí Sleeping Boy (Mejla – Vypsaná Fixa), Boy from Sunday School (Wlado – The Linings) a Tichonov DJs.

Čtěte také: Česko opět zasáhne bílá vlna Sensation White

Reflected jsou trojicí mladých muzikantů z Prahy, kteří hrají indie-noise a chtějí oslovit veřejnost svým syrovým soundem, přátelským přístupem a absolutní upřímností. Jejich hudbu charakterizují rychlé melodie, chytlavé refrény a nespokojenost se současností. Kluci jsou naprostými nováčky na pražské hudební scéně, kde před nedávnem odehráli svůj první a velmi úspěšný koncert. Alternative-indie kapela z Valašského Meziříčí, která si říká Tichonov, je čerstvým přírůstkem tuzemské hudební scény. V současnosti připravují svou debutovou desku ve spolupráci s Robem Bochnikem, kytaristou a skladatelem kapely The Frames. Tichonov mají ve své sestavě zkušené muzikanty Jana Boroše (Fiordmoss), Jaja Janečka (Luno, Southpaw), Jiřího Petřeka (Elektrick Mann) a Davida Schwagera.

Jako DJ nechybí na dvanáctém Source of Noise pravidelný host Boy from Sunday School, který přinese tradiční dubstepový sound a dále Sleeping Boy, což není nikdo jiný než Mejla z Vypsané Fixy, který předvede specifický agro-pop mix. Akce se koná jako vždy v pražském klubu Chapeau Rouge v prostorách Undergroundu. Tentokráte 25. dubna od deváté večerní.

Přehled

 • Název akce: Source of Noise
 • Datum: čtvrtek, 25 duben 2013
 • Místo: Chapeau Rouge
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Nick Schnebelen Band, Bounty Rock Café, Olomouc, 18. 10. 2019

  Špičkový americký kytarista Nick Schnebelen, kterého jsme viděli v r. 2017 jako jednu z hvězd na šumperském Blues Alive se na svém turné zastavil i v Olomouci. Adam Syrovost jeho bluesové kytary i parádní vokální přednes uchvacuje fanoušky bluesového a bluesrockového žánru po celém světě. V březnu 2019 spatřila světlo světa jeho sólová deska Crazy All by Myself, s níž je momentálně na turné. Společně s bubeníkem Adamem Hagermanem a sošným baskytaristou Cliffem Moorem předvedli i v olomouckém Bounty Rock Café parádní koncert, ze kterého přinášíme fotoreport.

 • Začíná festival Struny Teens

  Přední umělci nejen hudební scény se potkají již tuto sobotu 19. října v holešovické La Fabrice, aby pootevřeli dveře a dovolili nahlédnout do svého uměleckého světa. Zdi bývalé továrny ožijí hudbou všech možných žánrů od jazzu, přes pop a beatbox až ke klasice a zkrátka nepřijdou ani příznivci vizuálního umění. Festival Struny Teens, jak už název napovídá, zve všechny „náctileté", kteří chtějí proniknout do umělecké branže, na inspirativní setkání i praktické workshopy.

 • Kytarista Martin Barre zavzpomínal na Jethro Tull v Paláci Akropolis

  Ačkoli Martin Barre již řadu let upíná své aktivity k sólové dráze, k jeho kariéře neodmyslitelně patří působení v kapele Jethro Tull, jejíž byl po několik desetiletí hlavním kytaristou.

 • Foto: Ulrich Ellison, Bounty Rock Cafe, Olomouc, 8. 10. 2019

  Rockový Mozart, jak jej nazvali v upoutávce, Ulrich Ellison and Tribe Blues zahrál v olomouckém Bounty svůj napínavý a harmonický mix vláčného i výbušného rocku, jižanského blues, keltské a lidové hudby. Pódium mu však nestačilo, tak vešel mezi diváky a zahrál jim nejen "do ouška" ale také, sednuvší si ke stolu, k dobrému pivečku!