Už jsme doma a Ty Syčáci pokřtí své australské DVD

DVD s názvem Czech Music On the Road – zpráva o turné u protinožců očima rockerům divákovi prozradí například to, proč je měsíc vzhůru nohama, proč voda ve výlevce vytváří opačný vír, jaké to je hrát na nejjižnějším místě, kde a kdy český rocker hrál, a spoustu dalších zajímavostí.

Už jsme doma Už jsme doma Zdroj: supermusic.sk

Film Czech Music On the Road z prosince 2008 v Japonsku, který vytvořily kapely Už jsme doma, Psí vojáci, MCH Band a Pavel Fajt, byl zaznamenán na DVD a vydán v zájmovém nákladu. Nyní vychází i dokument z australského turné. Samotní hudebníci točili na koncertech, v zákulisí a na cestách, film byl pak dokončen tuzemskými profesionálními filmaři.

 

 

Film zachycuje turné z roku 2009 po Austrálii, Tasmánii a Novém Zélandu. Disk si můžete zakoupit online za 149 korun, a prožít tak s hudebníky 52 minut u protinožců, ve kterých potkáte i tasmánského čerta. Režie se ujal Václav Kučera. 

DVD mělo být slavnostně pokřtěno 5. února v Paláci Akropolis za účasti Už jsme doma a Ty Syčáči (jak jinak). Do života formace Už jsme doma se však vkradla dvojitá zlomenina kotníku doprovázená nuceným pobytem v nemocnici a několika šrouby. Kapela tedy musela zrušit všechny únorové koncerty. Fanoušci však o křest nepřijdou. Místo zůstává stejné, jen termín se o několik týdnů posune. Los padl na datum 6. května.

Další informace

  • Název akce: Už jsme doma + Ty Syčáci - křest DVD
  • Datum: pondělí, 06 květen 2013
  • Místo: Palác AkropolisPraha
  • Cena: 190 - 220 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář