06.03.2012 11:00

Vložte Kočku na koncertě v NoDu

Jiří Konvalinka Jiří Konvalinka Zdroj: facebook.com/vloztekocku

Dalším krokem ke slávě pražské experimentálně alternativní trojice Vložte Kočku bude vydání a křest jejich nového alba Táta. Exhibice proběhne na mezinárodní den žen, tedy 8. března, v prostorách pražského NoDu a album vyjde ve stejný den ve speciální formě kočičí usb flashky. 

Vložte Kočku je objev pražské alternativní scény posledních let a kritikou je kapela vnímána velmi nadějně. Vydání prvního dlouhohrajícího kočičího alba je tedy událostí očekávanou, ačkoli už dříve vydali EP Toxoplasmosis

 


Prostory eventu nejsou vybrány náhodně. Členové kapely mají totiž nakloněno nejen k oblasti hudby, ale také k umění. Samo za sebe mluví už jen obsazení nástrojové - elektrické housle, bicí a vesmírná stanice, tedy synťák. Svému jménu ostudu neudělá ani NoD jako takový, koncert bude vymezen několika pódii a projektory. A kapela dodává, že všechny zvuky, které můžete slyšet na nahrávce, vyrábí naživo i při koncertech, takže kdo nevěří, ať na březnový koncert běží. Nakonec nezbývá než dodat, že lístky lze vyhrát u mediálního partnera akce, rádia Streetculture.

 

Souhrn:

Co: Koncert a křest LP TáTa kapely Vložte kočku

Kde: Roxy / NoD

Kdy: 8. března, 19:00

Za kolik: 120,- (anebo zdarma od Streetculture)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.