01.03.2012 16:00

The Brandt Brauer Frick Ensemble v Akropoli předvedou electro trochu jinak Doporučeno

Příznivci elektra a techna pozor. Už 23. března se v Akropoli předvedou The Brandt Brauer Frick Ensemble, berlínské seskupení, které polidšťuje techno a jejich vystoupení jsou známá díky neobvyklému pojetí, které vnímání hudby posouvá do další dimenze.

 

I když odkazují na Kraftwerk, vydali se opačnou cestou. Automatický bubeník, dominantní syntetizátory, mechanická přesnost techna, to všechno nestačí. Trojice vystudovaných hudebníků, Daniel Brandt, Jan Brauer a Paul Frick, se totiž rozhodla, že svoji lásku k electro hudbě převedou do lidštější formy a budu ji hrát jaksi akusticky.

Nejen díky tomuhle faktu slibuje jejich vystoupení nevšední zážitek. The Brandt Brauer Frick Ensemble převádí a reprodukují pohyb a pulsaci jejich skladeb do reálného času. Jejich vtipné kostýmy navíc odkazují k samotným začátkům elektra.

The Brandt Brauer Frick Ensemble, kteří loni v létě nadchli španělský festival Sonar, přijedou do Paláce Akropolis v rámci projektů Red Bull Academy a Conference. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 430 korun.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.