pondělí, 17 prosinec 2012 17:00

We Will Rock You: Praze se představí 10th Anniversary World Arena Tour Doporučený

Napsal(a)
Jedna ze scén muzikálu We Will Rock You Jedna ze scén muzikálu We Will Rock You Zdroj: pořadatel koncertu

Na světové halové turné se začátkem příštího roku vydá úspěšný muzikál We Will Rock You z dílny Queen a Bena Eltona. Podstatná je však především informace, že zavítá i do Prahy. A to ve dnech 26. až 28. dubna 2013. O2 aréna fanoušky uvítá na čtyřech představeních.

Muzikálový šlágr We Will Rock You v letech 2010 a 2011 obletěl celou Velkou Británii. Nyní poprvé vyráží do světa. Mezitím ale bude nadále pokračovat série představení v londýnském Dominion Theatre. Ve velmi úspěšném scénickém zpracování zazní dvacet čtyři největších hitů kapely Queen, která svou slávou daleko přesáhla břehy své ostrovní vlasti. Na jejich písně v muzikálové verzi se můžou těšit fanoušci ve Finsku, Dánsku, Holandsku, Lucembursku, Turecku, Bulharsku, Irsku, Japonsku, Jižní Americe, Austrálii i na Novém Zélandu.

U příležitosti vyhlášení turné řekl Brian May, kytarista skupiny Queen: „Po našich prvních deseti letech divadelního rocku je to pro We Will Rock You další obrovský krok a show bude obsahovat zbrusu nový design produkce ušitý na míru velkým halám - bude to pro všechny skvělý večer!"
Režisérem je spisovatel Ben Elton, který stvořil futuristickou komedii pomocí největších hitů kapely. Tato show snese ve své velikosti srovnání s legendárními koncerty Queen.

 

 

V pražské O2 aréně zazní We Will Rock You v pátek 26. dubna 2013 od 20 hodin, v sobotu 27. dubna 2013 od 15 a 20 hodin a v neděli 28. dubna 2013 od 19 hodin. Vstupenky jsou již v prodeji ve sběrnách Sazka sázková kancelář a.s., rezervovat je můžete na www.sazkaticket.cz.

Přehled

 • Název akce: We Will Rock You
 • Datum: pátek, 26 duben 2013
 • Místo: O2 aréna Praha
 • Cena: 990 - 1490 Kč

Další články

 • Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu

  Pátý ročník Metronome Prague, největšího pražského festivalu hudby a umění, který bude probíhat 19. a 20. června, může hrdě oznámit jméno první zahraniční kapely. Na pražském Výstavišti zahraje skupina Underworld, která tento týden vydává své desáté studiové album Drift Songs. Show, která bude nové album propagovat, by měla být neopakovatelná a největší, jakou kdy Underworld předvedli.

 • Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019 Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019

  Pondělní večer patřil v Lucerna Music Baru tradičnímu podzimnímu koncertu Kamila Střihavky a jeho doprovodné kapely Leaders! .

 • Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem

  Tradiční Mikulášská s kapelou The Tap Tap se letos uskuteční již tento týden a na novém místě, než jsem zvyklí.

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };