úterý, 14 květen 2013 07:00

Rozhovor: Sodoma Gomora ve video rozhovoru nejen o CD Éra déra

Napsal(a)
Sodoma Gomora Sodoma Gomora Zdroj: facebook.com

Skupina dvou raperů, kteří společně holdují stylu horrorcore rap, vydala na jaře 2013 album Éra Déra. V našem rozhovoru se ovšem nebaví jen o cédéčku, ale prozrazují též novinky, které pro své fanoušky chystají.

Rozhovor bylo velice složité sestříhat a nabídnout čtenářům opravdu to nejlepší. Navíc nás zradila technika a zvuk není zrovna stoprocentní. Věříme ale i tak, že si rozhovor užijete a budete se těšit na další video rozhovory, které pro vás připravujeme.

 

Další články

 • Die Antwoord přivezli solidní elektro párty ke konci léta Die Antwoord přivezli solidní elektro párty ke konci léta

  Jak jinak začít předposlední týden letošních prázdnin než se šílenou dvojicí Die Antwoord z jižní Afriky? Kontroverze, elektronika smíchaná s rapem, lasery bijící do očí a hodinu a čtvrt trvající set. 

 • Foto: Die Antwoord, Holešovice, Praha, 20. 8. 2018 Foto: Die Antwoord, Holešovice, Praha, 20. 8. 2018

  Na Výstavišti v Holešovicích vystoupila jihoafrická skupina Die Antwoord. Z tohoto koncertu vám přinášíme několik fotografií.

 • Foto: Hypnotic Brass Ensemble, Roxy, 2.5.2018 Foto: Hypnotic Brass Ensemble, Roxy, 2.5.2018

  Hypnotic Brass Ensemble poprvé přijel do Prahy, jejich strhující koncert plný rytmů jazzu, funku, afrobeatu a hip hopu si diváci vychutnali v pražském klubu Roxy.

 • Die Antwoord se vrací do Prahy Die Antwoord se vrací do Prahy

  Šokující a provokativní jihoafrická partička Die Antwoord se vrací! Ještě loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme jejich návrat do České republiky. Koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti, přiváží agentura Charmenko.

Rozhovory měsíce

Nenalezeny žádné aktivní soutěže

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };