Aneta Langerová vydává záznam z turné Pár míst

Supraphon nachystal pro fanoušky Anety Langerové dárek. V jednom balení nachystal DVD a CD záznam ze speciálního akustického koncertu Anety Langerové se smyčcovým triem.

Aneta Langerová Aneta Langerová Foto: Petr Lukšíček

Akustický koncert Anety Langerové se konal loni 23. prosince v pražském Bio Oko v rámci turné Pár míst. „Od roku 2004, kdy jsem začínala, uběhlo již osm let. Pár míst je pro mě takovou vzpomínkou, ohlédnutím za vším, co jsem v poměrně krátké době zažila. Výběr mých oblíbených písní ze všech tří desek v nové akustické úpravě se smyčcovým triem je pro mě shrnutím tohoto období. Pár míst je můj vysněný projekt, na pódiu jsem se během koncertů ještě nikdy necítila tak svobodně jako teď. Stále se poznávám a hledám a dá se říct, že tady jsem se zatím našla asi nejvíc,“ říká k vydání záznamu koncertu Pár míst Aneta Langerová.

Pravdou je, že skladby z předcházejících tří alb Anety Langerové získaly v živém provedení, akustickém obsazení a za přispění smyčcového tria intimnější a zároveň naléhavější rozměr. S Anetou vystopili v prosinci v pražském Bio Oku také Jakub Zitko (klavír, kytara, zpěv), Veronika Vališová (housle, zpěv), Vladan Malinjak (viola, zpěv) a Dorota Barová (violoncello, zpěv).

 

 

Díky záznamu si Anetini fanoušci mohou užít atmosféru koncertů, kterou se zpěvačkou spoluutvářeli, znovu. Na DVD a CD najdeme písně Voda živá, Vzpomínka, Hříšná těla, křídla motýlí, ale také V bezvětří, Malá mořská víla, Dokola, Podzim, Možná, Jedináček, Vysoké napětí, Stačilo říct a další.

Supraphon nabízí možnost zakoupit set DVD + CD v online obchodě, kde již probíhá možnost předobjednat si digitální verzi alba, které obsahuje tři písničky navíc. Oficiální datum, kdy set vyjde, připádá na poslední květnový pátek.

Napsal(a):

Zanechat komentář