Bažant Pohoda Párty hlásí storno. Náhrada PICF se také ruší

Bažant Pohoda Párty se konat nebude. Párty měla nahradit zrušený Pohoda Indoor Camping Festival, avšak pořadatelům se nepodařilo získat dostatečnou podporu partnerů ani na tuto akci, a tak se ji rozhodli zrušit. Lístky na Párty, která se měla konat 27. října v Bratislavě v prostorách Staré tržnice, mohou lidé vrátit.

Na Bažant Pohoda Párty měli vystoupit také britští O.Children Na Bažant Pohoda Párty měli vystoupit také britští O.Children Zdroj: facebook.com

„Je nám to velice líto, ale vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo získat dostatečnou podporu partnerů a i ve chvíli, kdy by se festival vyprodal, bychom byli ve ztrátě několik desetitisíc euro, rozhodli jsme se akci zrušit,“ vysvětluje ředitel společnosti Pohoda Festival Michal Kaščák. „Ještě nás čeká jeden koncert skvělého Marka Lanegana a pak se budeme soustředit na přípravu letního festivalu Bažant Pohoda 2013,“ dodává Kaščák.

Lístky zakoupené v síti Ticketportal mohou lidé vracet v místech, kde je zakoupili. Ti, kteří si lístky koupili na stránkách Pohoda shop nebo přímo v trenčínském středisku, mohou napsat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a peníze jim budou vráceny.

 

 

Alespoň koncert amerického hudebníka Marka Lanegana, bývalého člena skupin Screaming Trees či Queens of the Stone Age, proběhne v avizovaném termínu 20. listopadu v Bratislavě. S Laneganem vystoupí Duke Garwood z Velké Británie, belgický písničkář Lyenn, belgická kapela Creature with the Atom Brain a slovenská skupina Tornádo Lue.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal do konce září za akční cenu 15 euro. Od prvního října budou stát lístky 19 euro, na místě pak 25 euro.

Napsal(a):

Zanechat komentář

?>