Bon Jovi si pro Česko připravili tříhodinovou show

Americká rocková legenda se po dvaceti letech opět objeví na půdě České republiky. Jedna zastávka šňůry Because We Can patří pražské Synot Tip Aréně, kde budou znít ty největší hity celé tři hodiny.

Scéna koncertního turné Because We Can Scéna koncertního turné Because We Can Zdroj: Nova Music

Během večera kapela odehraje více než dvacet skladeb. Každá zastávka turné má jiný playlist, avšak s největší pravděpodobností zazní hity jako You Give Love a Bad Name, Livin‘ on a Prayer, Keep the Faith, Have a Nice Day a nebudou chybět ani singly z letošního alba What About Now.

Evropská část turné se může pyšnit zcela novou scénou, která bude imitovat masku Cadillacu. Ta bude vytvořena z šedesáti menších obrazovek a tří obřích projekcí. Celou scénu staví tým čítající na dvě stě padesát osob a práce budou trvat čtyři dny. Proto nechala skupina zhotovit její čtyři identické kopie. Šedesát kamionů s technikou tedy může vyrazit z jednoho koncertního města do druhého napřed, aby se vše včas stihlo.

 

 

Synot Tip Aréna bude 24. června majitelům vstupenek s přednostním vstupem zpřístupněna v 16 hodin. Ostatní návštěvníci budou muset čekat o hodinu déle. První tóny, které se rozezní v 18 hodin, budou patřit kapele Support Lesbiens, která hodinovým setem rozehřeje publikum pro hvězdy večera.

Napsal(a):

Zanechat komentář