Bon Jovi v Praze: Více než třetina vstupenek je již prodaná

Fenomenální Bon Jovi potvrzují, že stále patří mezi špičku světového rocku. Měsíc po zveřejnění informace o koncertu v České republice je více než třetina lístků vyprodaná. Potěšená kapela tak pro své fanoušky připravila překvapení.

Bon Jovi Bon Jovi Zdroj: promo kapely

Rockeři Bon Jovi se příští rok chystají na celosvětové turné. Na seznamu zastávek se objevila také Praha. Koncert se zde uskuteční 24. června 2013 v Synot Tip Aréně. A vstupenky mizí před očima. Poté, co prodej překročil jednu třetinu, se kapela společně s managementem rozhodla připravit jako poděkování českým fanouškům limitovanou sérii vstupenek na stání. Jejich prodej již odstartoval, a to v předprodejních sítích Eventim a Ticketportal. Jejich cena se ustálila na 1 290 korunách.

První koncert turné Because We Can se odehraje v únoru. Kapela se vydá přes Severní Ameriku do Evropy, Afriky a Latinské Ameriky, aby šňůru završila v Austrálii. Koncerty po celém světě fanouškům připraví balzám na duši v podobě hitů jako Livin' on a Prayer, It's My Life, You Give Love a Bad Name, Who Says You Can't Go Home a mnohých dalších. Kromě již prověřených kousků ale Bon Jovi nabídnou k ochutnání také úplné novinky, které vyjdou v březnu na novém albu s názvem What About Now.

 

 

Kromě příprav na turné se kapela momentálně věnuje charitě. Bon Jovi podporují oběti hurikánu Sandy a odehráli již druhý benefiční koncert. Na akci v Madison Square Garden s názvem 121212 vystoupili rovněž Dave Grohl, Eddie Vedder, Paul McCartney, Bruce Springsteen & The E Street Band, Roger Waters, The Who, Chris Martin či The Rolling Stones.

Napsal(a):

Zanechat komentář