sobota, 01 srpen 2015 11:45

Bude nové album KISS? Gene Simmons by se další desce nebránil

Napsal(a)
Že by mohlo být nové album KISS? Že by mohlo být nové album KISS? Zdroj: Anna Žáková, Musicweb.cz

Američtí rockoví pardálové KISS za sebou mají již pěkně dlouhou a úspěšnou dráhu. Pyšnit se mohou více než dvaceti deskami a nemalou popularitou po celém světě. Jak se však zdá, rozhodně neplánují svůj rock and rollový cirkus zabalit. Basák Gene Simmons totiž nedávno připustil, že by kapela mohla nahrát i další desku.

Světoznámá kapela KISS ještě rozhodně do důchodu nemíří. Své o tom dozajista ví každý, kdo navštívil některý z nedávných koncertů oslavujících čtyřicáté výročí existence skupiny. Nyní mají fanoušci těchto rockových velikánů i šanci, že jejich oblíbenci vydají za pár let další placku. O této možnosti se nedávno rozmluvil baskytarista Gene Simmons.

„Paul [Stanley] si myslí, že další album už nenahrajeme. Já si myslím, že ano. Například nedávno jsem napsal novou písničku a zněla přesně jako od KISS. Je to jednoduché: pokud budeme mít během času písniček víc, podíváme se na sebe a řeknem ‚Jdem do toho?'" říká s úsměvem Simmons.

Frontman kapely Paul Stanley se však do dalšího nahrávání příliš nehrne: „KISS se mohou posouvat pořád dál i bez nové hudby. Museli bychom mít vážně dobrý důvod k nahrání nové desky. A chuť. Prostě si myslím, že teď máme dost možností i bez nových písní."

Na druhou stranu, nic nemusí být ztraceno. Sám Stanley nakonec připouští, že by časem mohl změnit názor a vše je přeci jen možné. Jestli se tedy nakonec s Genem Simmonsem shodnou, zůstává záhadou.

Další články

 • Foto: Black Star Riders, Praha, Nová Chmelnice, 20. 11. 2019 Foto: Black Star Riders, Praha, Nová Chmelnice, 20. 11. 2019

  Prahu navštívila na svém turné staronová hardrocková legenda. 

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

 • Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně

  Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně. Očekávaný čas akcí a slev je tady. Pokud hledáte nová sluchátka nebo reproduktory, nastává ideální doba ke koupi. Vybíráme pro vás momentálně ty nejzajímavější kousky od Mobil Pohotovosti. Z čeho můžete vybírat?

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };