Call me Steve jede soutěžit na festival do Polska

Slovenský projekt s názvem call me Steve zanedlouho vyrazí do polských končin, kde se bude konat Rzeszow Carpathia Fest. Tato mezinárodní akce uvítá kapely z celé Evropy.

call me Steve call me Steve Zdroj: archiv interpreta

Poměrně mladá formace z východního Slovenska se na festival vydává s velkými ambicemi. Jako mnoho dalších kapel se projekt Laco Rychtárika pokusí vyhrát festivalovou soutěž. Polský festival dává šanci prosadit se menším kapelám a projektům. Českou republiku bude letos reprezentovat Jan Vytásek & CO. V minulosti se za hranicemi představil například Marek Ztracený.

Projekt na festivalu podpoří také jeden z nejlepších česko-slovenských kytaristů Jimi Cimbala, kterého můžeme znát i díky působení v kapele, jež doprovází zpěv soutěžících v SuperStar. Jimi sestavu call me Steve rozšíří pouze pro událost v polském Rzeszowě.

 

 

Call me Steve moderním přístupem propojuje electro s kytarovou hudbou. Do světa byly vypuštěny dva singly – I Want a Alive, ve kterém své místo našel i americký rapper C.KhiD. Zanedlouho se představí třetí skladba. Ta nese název Lilly a zazní v ní hlas zpěvačky Liny Mayer.

Napsal(a):

Zanechat komentář