Český YouTube Fest jde do finále. O vítězi rozhodnou vaše hlasy

Právě v těchto dnech rozhodnete svými hlasy o tom, která z kapel letos usedne na pomyslný trůn pro kapelu s nejlepším videoklipem. Každým, ať už kladným, či záporným hlasem máte možnost ovlivnit line-up velkých českých festivalů.

Český YouTube Fest 2013, kapela Lucie Český YouTube Fest 2013, kapela Lucie Zdroj: fajnradio.cz

Do letošního ročníku Českého YouTube Festu se přihlásilo kolem devíti stovek kapel. Z tohoto obrovského množství pak odborná porota sestavená ze zvučných jmen české hudební scény (zastoupená např. skupinou Lucie, hudebníkem a producentem Borisem Carloffem či vítězem minulého ročníku soutěže, kapelou Bek Ofis) postupně vybrala patnáctku nejlepších, pro kterou mohou nyní hlasovat samotní fanoušci.

Hlasovat pro svého favorita mezi videoklipy můžete na stránce youtube.com/ceskyfest, kde si zároveň můžete celou patnáctku videí prohlédnout. Není třeba se nikde registrovat. Stačí jen dát u vybraného videa jednoduše palec nahoru, anebo dolů. Dávat hlasy svým oblíbencům můžete až do 10. června. Kapela, jejíž klip se stane tím vítězným, bude mít privilegium vystoupit na největších hudebních festivalech v ČR.

 

 

„I přesto, že se snažím, aby mi na české scéně nic neuniklo, natrefil jsem při výběru na desítky nových skvělých kapel a jejich klipy, které se svou kvalitou dostávají na úroveň zahraniční produkce. Mám z toho obrovskou radost a výběr klipů jsem si užil," říká Michal Novák, zakladatel Bandzone.cz.

Třetí ročník soutěže pro začínající i stávající české kapely probíhá pod záštitou OSA (Ochranný svaz autorský) a Bandzone.cz ve spolupráci s českým Googlem.

 

Finálová patnáctka klipů:

Dirty Blondes - Gold Digger

Evelynne - D.N.A.

Gambrz Reprs - Kanystr

Holden Caulfield - Merry Christmas Pauline

Hysterical Naked - Comfort Thee

IAN - Mom´n´Dad

I Like You Hysteric - The Year of The Tiger

Jitka Charvátová - Timeless

Lanugo - Cínoví vojáci

Nanosféra - Souhvězdí samoty

Nèro Scartch - I Feel so Lonely

Sunflower Caravan - Get High

True Crew - Beztak

Voila! - Flip Flops

We on the Moon - The Ocean Sky

Zanechat komentář

?>