03.07.2013 7:00

Okoř láká na rockového Mira Žbirku

Třináctý ročník festivalu Okoř se blíží a, jak je jeho dobrým zvykem, i letos přinese to nejlepší z tuzemské populární scény. V desítce účinkujících se představí také Miro Žbirka, který zde odehraje jediný letošní koncert v rockové formaci.

Již 17. srpna bude malebný areál pod zříceninou hradu Okoř hostit jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších jednodenních festivalů v České republice. Tahákem akce je zmíněný Miro Žbirka, který zde vystoupí a zahraje ve své rockové sestavě. Pro fanoušky to tak bude jediné místo, kde ho budou moci letos takto vidět.

Festivalový program zahájí talentovaná začínající zpěvačka Anička Veselovská a po ní se předvedou kapely Kryštof, Nightwork, Eddie Stoilow, Vypsaná Fixa, Doctor P. P., zpěváci a novopečení tatínci Tomáš Klus a Xindl X a přehlídku doplní Ondřej Brzobohatý.

 

 

Předprodej vstupenek odstartoval 1. června a protože je o festival jako každý rok obrovský zájem a počet návštěvníků je limitován velikostí areálu, s koupí lístku rozhodně neotálejte. Několik posledních ročníků bylo úplně vyprodáno a jen malý počet vstupenek je vyhrazen pro prodej na místě.

Zajištěno bude již tradičně, kromě posílené dopravy, i stanové městečko a zábava pro nejmenší, kteří mají do dvanácti let vstup zdarma. Doplňující informace a aktualizovaný program najdete na webových stránkách festivalu

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.