Cumbia All Stars poprvé v Evropě

Peruánské seskupení nejlepších hudebníků stylu cumbia se letos v létě poprvé vydává na turné do Evropy. V Česku vystoupí 1. srpna v pražském Lucerna Music Baru.

Cumbia All Stars Cumbia All Stars Zdroj: hkw.de

Peruánská cumbia (nebo také jednoduše chicha) je psychedelická, živá ostřejší hudba, plná latinských rytmů i zvuků elektrických kytar, která se stala naprostým fenoménem v Peru v 60. a 70. letech. V té době došlo ke znovunastolení demokracie, a právě tato muzika vyjadřovala opět získaný pocit svobody.

 

 

Projekt Cumbia All Stars vznikl, aby spojil muzikanty jako jsou Lucho Carrillo, Fernando Mora, Luchito Reyes a další, kteří byli u počátků tohoto žánru a byli s ním úzce propojeni po celou dobu působení ve svých legendárních peruánských kapelách (např. Juaneco y su Combo, Los Diablos Rojos, Los Beta 5...).

V Lucerna Music Baru Cumbia All Stars zahrají známější i téměř zapomenuté skladby hudby chicha. Koncert bude nepochybně zajímavým hudebním i tanečním zážitkem nejen pro milovníky latinských rytmů, ale i pro ty, kteří by si šli rádi poslechnout zase něco jiného.

Čtěte také: The Holmes Brothers po třech letech opět v Praze

Vstupenky na koncert, který se uskuteční ve čtvrtek 1. srpna, můžete zakoupit v přeprodeji na pokladně Lucerna Music Baru nebo v sítích Ticketpro a Ticketportal. Ceny se pohybují v rozmezí 350 až 450 korun. Koncert začne ve 20 hodin.

 

Další informace

Napsal(a):

3 komentáře

  • Odkaz Komentáře Faneich úterý, 22 listopad 2022 04:04 napsal(a) Faneich

    People who take YK11 report incredible strength gains along with the muscle gains clomid dosage for males

  • Odkaz Komentáře vawbady čtvrtek, 10 listopad 2022 20:32 napsal(a) vawbady

    Only when households achieved incomes above twice the poverty line did the frequency of these economic problems fall substantially down to 11 nolvadex dosage bodybuilding Science has yet to prove the actual health benefits of opening a cold one during chemo, but current research does support the idea that drinking beer in moderation can be good for your health

  • Odkaz Komentáře Icecrette sobota, 29 říjen 2022 11:44 napsal(a) Icecrette

    stromectol 3mg van Doom HC, Opmeer BC, Kooi GS, Ewing Graham PC, Kruitwagen RF, Mol BW

Zanechat komentář

?>